15 Февраль, 20:39

«Ми не ховалися за кефірчик, маму і скрипку» — афганці Дніпра вшанували пам’ять побратимів (відео)

Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тридцять років тому остання колона радянських військ залишила територію Афганістану. У Дніпрі біля монументу загиблим воїнам-інтернаціоналістам провели церемонію покладання квітів, пам*ять вшанували військовим салютом. Афганці Дніпра вшанували пам’ять побратимів. А у мерії ветеранів нагородили медалями та подяками. Спецназівець Василь ДідУк двадцять місяців прослужив в Афганістані, був двічі поранений і контужений. З початком війни на Донбасі пішов у військкомат – хотів взяти участь у бойових діях, незважаючи на стан здоров*я.
 Василь Дідук, ветеран війни в Афганістані (В офицерском отделе нашего военкомата сказали, что несмотря на болячки, которые у вас есть, если вы пожелаете – мы вас возьмём с удовольствием, опять служить. Я говорю: так я уже согласен, дайте мне какую-нибудь должность при военкомате или при учебном центре, я готов передавать свой опыт молодому поколению. Ну, когда вы нужны будете, мы вас позовём – вот такой разговор был, всё.)
І досі не покликали. Тож Василь Миколайович ділиться досвідом у школах. А ще пише пісні, грати на гітарі навчився на службі.
 Василь Дідук, ветеран війни в Афганістані (Афганский ветер – фестиваль каждый год. В этом году, если всё сложится хорошо, будет 20 юбилейный фестиваль.)
Прикордонник В*ячеслав Грек служив у мотострілковому підрозділі. Ділиться: дуже боляче усвідомлювати, що наразі частина ветеранів воюють на боці Росії.
 В*ячеслав Грек, голова Чечелівської організації ветеранів Афганістану (Те, с кем они были в одном окопе, они должны друг друга уничтожать. Ребята, это страшно. На сегодняшний день, те события, которые творятся у нас на Донбассе – это одна из самых подлых и жестоких войн.)
Пан В*ячеслав вважає, що воїни Афганістану перш за все виконували свій солдатський та конституційний обов*язок. І люди, які наразі засуджують їхню участь у війні, цього не можуть зрозуміти.
В*ячеслав Грек, голова Чечелівської організації ветеранів Афганістану (Нас могут осудить только тот, кто там был, кто это действительно попробовал на себе, осознал.)
У десятирічній війні в Афганістані загинуло близько трьох тисяч українців. Їх та інших воїнів-інтернаціоналістів вшанували у Дніпрі на церемонії покладання квітів біля монументу «Вибух пам*яті».
   В*ячеслав Грек, голова Чечелівської організації ветеранів Афганістану (Я прошу об одном, во-первых, мира, добра, всем тем кто выжил. Давайте чтить тех мальчишек, которые в 18 лет призвались, не прятались за маму, за кефирчик и за скрипку, а выполнили свой долг.)  

Вибір редакції

Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01
Прогноз погоди на 21 березня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Март, 18:33
З 21 березня підрозділи МВС по всій країні переходять на посилений режим несення служби

Для забезпечення безпеки виборчого процесу будуть залучені понад 134 000 правоохоронців, заявили у глави МВС Арсена Авакова. З завтрашнього дня,

20 Март, 17:40
В обласній раді створили Комітет для жінок-підприємців

Така структура для розвитку молодіжно-жіночого підприємництва на базі держустанови заснована вперше в Україні. Цей крок став продовженням успішного новітнього проекту

20 Март, 15:31
Прогноз погоди на 20 березня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Март, 18:52
У Дніпропетровській облраді обирали президента. Гру, що імітує вибори, провели для школярів Дніпропетровщини (ВІДЕО)

  Школярські вибори президента України. В Дніпропетровській облраді пройшла імітаційна гра: учні чотирнадцяти навчальних закладів змогли висловити свою думку щодо

19 Март, 18:50