05 Март, 07:50

Австрійські традиції по-українськи. П’ятий Віденський бал відбувся в Новомосковську (ВІДЕО)

Австрійські традиції по-українськи. Благодійний Віденський бал відбувся в Новомосковську. Він проходить п’ятий рік поспіль — щоразу на початку весни. Цьогоріч танцювальна подія зібрала майже дві сотні гостей. Чим дивувала —  у сюжеті. Київ, Харків, Запоріжжя і пари з усіх куточків Дніпропетровщини. Віденський бал — 2019 пройшов на благодійних засадах. Торік захід приймав Дніпро, однак п’яту річницю вирішили відзначити по-особливому.
Ольга Сідлик, організаторка V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Этот бал впервые зародился именно на этой площадке — и было принято решение провести его именно здесь». Богдан і Оксана, головні хореографи балу: «Сегодня будет всё очень контрастно: от нежности, сентиментальности — до рока, страсти».
До благодійної програми цього року долучилися п’ять пар.
Ольга Сідлик, організаторка V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Помогаем мальчику, страдающему ДЦП, — Эдику Суслову. Что ему нужно: мы договорились о том, что Италия его примет на консультации, лечебные мероприятия, реабилитационные мероприятия. Но туда просто нужно выехать. И где-то порядка 20 тысяч гривен нам нужно собрать».
Кожен бал за традицією відкривають дебютанти — юнаки та дівчата, віком до 24 років. Вони мають особливий дрес-код — чорні фраки та білосніжні сукні. Цього року — 11 пар дебютантів. Серед них як професійні бальники, так і аматори.
Валерія та Богдан, дебютанти V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «У Богдана не получался элемент, в общем, в Венском вальсе. А я, как опытная бальница, решила ему помочь. Помогла — и нас организатор поставил вместе в пару». Ольга Сідлик, організаторка V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Комплексная подготовка дебютантов Венского бала — это не только «мы учим их хореографии». Это полный комплекс: они работают с имиджмейкерами, девочки учатся как правильно носить макияж, мы приглашаем бизнесмена в нашу школу. Всё, чтобы действительно люди молодые получили некую светскость».
На вивчення хореографії пішло більше трьох місяців. Репетирували щосуботи.
 Богдан і Оксана, головні хореографи балу: «Мы подготовили танцевальную программу: обязательный полонез, вальс и польку. А также у нас появилась группа танго — это дебютанты наших прошлых сезонов, которые не готовы отпустить наш бал, а мы не готовы отпустить наших дебютантов».
Родзинка цьогорічного балу — діти. Вони вперше взяли участь у заході та на завершення урочистої частини — танцювали у парах з дебютантами.
Аріна і Рома, юні дебютанти V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Самый любимый танец у меня именно — это вальс. Он более такой спокойный, нежный, уравновешенный», — «А у меня — танго! Потому что оно резкое, красивое, чёткое!»
Також у програмі заходу — оперні арії, виступ військового оркестру і чотири майстер-класи. Для проведення останніх запросили танцмейстера із Харкова.
Андрій Бессонов, танцмейстер балу: «Для меня сегодня  совершенно новый формат. Обычно я занимаюсь социальной латино-американской программой: посещаю и организовываю фестивали по бачате, по сальсе, по кизомбе. Здесь меня пригласили на Венский бал, где я буду тоже давать мастер-классы по Венскому вальсу, по польке, по бачате, конечно же, и по сальсе».
Взяти участь у майстер-класах міг кожен охочий — в тому числі гості, які до цього танцювати не вміли. Натомість професійні пари змагалися за першість у конкурсі.
Богдан і Оксана, головні хореографи балу: «Лучшая пара получит путёвку на море на 2 персоны. У каждой пары — индивидуальный номер. По секрету: у нас будет даже военная тематика».
Віденський бал тривав до глибокої ночі. І з миті, коли паркет покинула остання пара, почалося планування наступного балу.  

Вибір редакції

Останній дзвінок у 12-й гімназії Дніпра: як настрій у випускників? (КОМЕНТАР)

В Україні залунали «останні дзвоники» - саме так, бо дату закінчення навчального року кожен заклад середньої освіти тепер може вибрати

24 Май, 19:15
Кадрове голодування у стані Феміди. Як борються із браком кваліфікованих суддів в Україні?(ВІДЕО)

Кадрове голодання. В українських судах не вистачає кваліфікованих суддів. Аби побороти брак фахівців, торік розпочали курси, що готують кандидатів на

24 Май, 18:02
Міжнародні турніри, марафони та масштабні фестивалі: У Дніпрі розпочинається сезон яскравих вражень

23 травня у Дніпрі презентували календар подій на червень-вересень 2019 року. За словами кандидата соціологічних наук, члена Соціологічної асоціації України,

24 Май, 14:02
Всеукраїнський портал підтримки ветеранів АТО і переселенців почав працювати (КОМЕНТАР)

Від АТОвців - для АТОвців. 22 травня запрацював Всеукраїнський портал для підтримки бійців, ветеранів, переселенців та їхніх сімей. Сайт 

23 Май, 19:10
Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту - так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого

23 Май, 18:11
Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль

23 Май, 17:42
Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01