05 Март, 07:50

Австрійські традиції по-українськи. П’ятий Віденський бал відбувся в Новомосковську (ВІДЕО)

Австрійські традиції по-українськи. Благодійний Віденський бал відбувся в Новомосковську. Він проходить п’ятий рік поспіль — щоразу на початку весни. Цьогоріч танцювальна подія зібрала майже дві сотні гостей. Чим дивувала —  у сюжеті. Київ, Харків, Запоріжжя і пари з усіх куточків Дніпропетровщини. Віденський бал — 2019 пройшов на благодійних засадах. Торік захід приймав Дніпро, однак п’яту річницю вирішили відзначити по-особливому.
Ольга Сідлик, організаторка V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Этот бал впервые зародился именно на этой площадке — и было принято решение провести его именно здесь». Богдан і Оксана, головні хореографи балу: «Сегодня будет всё очень контрастно: от нежности, сентиментальности — до рока, страсти».
До благодійної програми цього року долучилися п’ять пар.
Ольга Сідлик, організаторка V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Помогаем мальчику, страдающему ДЦП, — Эдику Суслову. Что ему нужно: мы договорились о том, что Италия его примет на консультации, лечебные мероприятия, реабилитационные мероприятия. Но туда просто нужно выехать. И где-то порядка 20 тысяч гривен нам нужно собрать».
Кожен бал за традицією відкривають дебютанти — юнаки та дівчата, віком до 24 років. Вони мають особливий дрес-код — чорні фраки та білосніжні сукні. Цього року — 11 пар дебютантів. Серед них як професійні бальники, так і аматори.
Валерія та Богдан, дебютанти V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «У Богдана не получался элемент, в общем, в Венском вальсе. А я, как опытная бальница, решила ему помочь. Помогла — и нас организатор поставил вместе в пару». Ольга Сідлик, організаторка V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Комплексная подготовка дебютантов Венского бала — это не только «мы учим их хореографии». Это полный комплекс: они работают с имиджмейкерами, девочки учатся как правильно носить макияж, мы приглашаем бизнесмена в нашу школу. Всё, чтобы действительно люди молодые получили некую светскость».
На вивчення хореографії пішло більше трьох місяців. Репетирували щосуботи.
 Богдан і Оксана, головні хореографи балу: «Мы подготовили танцевальную программу: обязательный полонез, вальс и польку. А также у нас появилась группа танго — это дебютанты наших прошлых сезонов, которые не готовы отпустить наш бал, а мы не готовы отпустить наших дебютантов».
Родзинка цьогорічного балу — діти. Вони вперше взяли участь у заході та на завершення урочистої частини — танцювали у парах з дебютантами.
Аріна і Рома, юні дебютанти V Благодійного Віденського балу в Новомосковську: «Самый любимый танец у меня именно — это вальс. Он более такой спокойный, нежный, уравновешенный», — «А у меня — танго! Потому что оно резкое, красивое, чёткое!»
Також у програмі заходу — оперні арії, виступ військового оркестру і чотири майстер-класи. Для проведення останніх запросили танцмейстера із Харкова.
Андрій Бессонов, танцмейстер балу: «Для меня сегодня  совершенно новый формат. Обычно я занимаюсь социальной латино-американской программой: посещаю и организовываю фестивали по бачате, по сальсе, по кизомбе. Здесь меня пригласили на Венский бал, где я буду тоже давать мастер-классы по Венскому вальсу, по польке, по бачате, конечно же, и по сальсе».
Взяти участь у майстер-класах міг кожен охочий — в тому числі гості, які до цього танцювати не вміли. Натомість професійні пари змагалися за першість у конкурсі.
Богдан і Оксана, головні хореографи балу: «Лучшая пара получит путёвку на море на 2 персоны. У каждой пары — индивидуальный номер. По секрету: у нас будет даже военная тематика».
Віденський бал тривав до глибокої ночі. І з миті, коли паркет покинула остання пара, почалося планування наступного балу.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01