05 Март, 19:15

Очільники Дніпра та області обговорили з Порошенком плани розвитку регіону на найближчі 3 роки (ВІДЕО)

Очільники Дніпра та області обговорили з Порошенком плани розвитку регіону на найближчі 3 роки Нарада пройшла у спорткомплексі “Шинник”. Туди запросили і лідерів об’єднаних територіальних громад. То які зміни можливі на Дніпропетровщині протягом 2019-2021 років — дивіться просто зараз. Засідання Ради регіонального розвитку стартувало опівдні п’ятого березня. Керівництво Дніпра та області звітувало гаранту про досягнення останніх років і презентувало плани на наступне триріччя.
Юрій Голик, радник голови Дніпропетровської ОДА: «Мы называем это «Операция «Ксерокс» — мы повторяем уже сделанное. Мы считаем, что если у нас уже сделаны первые 30 опорных школ, то мы должны сделать за 3 года общее количество, чтобы их было 100. Мы считаем, что если мы построили 60 детских садиков, то для того, чтобы ликвидировать очереди в детские сады по всей области, нам их еще нужно построить 50. Мы должны сделать минимум 500 дорог внутри населенных пунктов еще — то есть, чтобы их была тысяча. И мы должны побороть бессилие «Укравтодора», его пофигизм — и сделать все основные трассы в нашей Днепропетровской области».
  Найбільш ефективною реформою серед уже впроваджених президент назвав децентралізацію. У 2018 доля місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України склала майже 52 відсотки.
Петро Порошенко, президент України: «Сьогодні, коли в громаді проявили себе люди з ідеями, люди з принципами, люди, які вміють ефективно менеджерувати, ми зацікавлені створити механізми, коли найкращі лідери громад будуть мати можливості прийти і долучитися до управління країною».
  Поряд із тим Петро Порошенко наголосив: цього року об’єднання в територіальні громади стане примусовим. Мовляв, на добровільне злиття часу було достатньо.
Юрій Голик, радник голови Дніпропетровської ОДА: «Местные выборы 2020 года, которые состоятся в последнее воскресенье октября, должны проходить уже не в областях, разбитых на районы, и не в райсоветы выборы, а выборы уже в ОТГ. У нас было 357 сельсоветов, будет порядка 80-85 объединенных территориальных громад. Сейчас — 61».
  До засідання ради долучився і віце-прем’єр України Геннадій Зубко. Він озвучив зміни, які гарант сподівається реалізувати на Дніпропетровщині. Серед таких — розвиток туризму, людського потенціалу і фермерства.
Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ: «Область, яка показує найбільше сьогодні зростання в агропромисловому секторі і єдина область, пане президент, яка сьогодні показує збільшення сільського населення України. Мені дуже приємно, що термін “не ной, а строй” пішов саме з Дніпропетровської області».
  Особливу увагу віце-прем’єр приділив інвестиціям в аграрну, банківську та ІТ-сфери. Поки тривала нарада, на вулиці біля виходу утворився невеликий мітинг. Його зібрали місцеві активісти: вимагали звільнити Євгена Рищука і Андрія Гордєєва — посадовців Херсонської ОДА, яких пов’язують з убивством активістки Катерини Гандзюк.
 Артем Романюков, дніпровський активіст, політичний діяч: «Это скорее напоминание президенту о том, что убийство Катерины Гандзюк остаётся, мягко говоря, не до конца раскрытым. Мы считаем, что мы все в опасности, поэтому здесь «Громадський контроль», «Save Dnipro», здесь активисты другие — те, кто к нам присоединился, пока мы были здесь. Мы хотим, чтобы президент нас увидел».
Мітингувальників Петро Порошенко таки побачив, однак на їхні звернення не відповів.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01