13 Март, 19:22

Піцца власними руками: у Дніпрі провели майстер-клас для «сонячних» дітей (ВІДЕО)

Це перший кулінарно-соціальний проект компанії “Еко піца”. Відтепер щомісяця на професійну кухню, де готують, мабуть, улюблену страву світу, запрошуватимуть сонячних маленьких помічників — згодом оберуть найстараннішого. За бажанням, він залишиться працювати.  
Руслан Тельних — піце — мейкер Ежесекундно в Америке съедается 350 кусочков пиццы. Представляете?  — Они что, обжоры?  — Их там много людей живет.
Навчитися готувати справжню піцу на справжній професійній кухні — збираються сонячні діти. Гадають, з чого почати.  
Что нам нужно для того, чтобы сделать пиццу? Ингредиенты. А еще? Руки наши и столовые приборы. И тесто!
Тісто зробили заздалегідь — у великому холодильнику воно вже підійшло та чекає на малих кухарів.  
А вот это тесто сделано заранее. Вот такие они. Очень красивые, сочные.

Ігор — один з учасників майстер — класу з приготування піци. Активний та допитливий. Перший випробовує власні сили — розкатує тісто.

Просто положи на него ручки и по — тихоньку раскручивай в разные стороны.
Доки діти фантазують та вигадують нАчинку для своїх кулінарних шедеврів, враженнями діляться батьки. Кажуть, такі заходи — конче потрібні діятм із синдромом Дауна. дітям. Вони вчаться спілкуватися, працювати в команді та швидко соціалізуються.

Євгенія Сімонова — мати сонячної дитини

Как обычные дети во время каникул, к примеру, не знают, куда себя деть, так и наши. Начинается лежание на диване, скука. А так, школа, кружки, готовка, работа по дому, это развивает, это для них лучшее лекарство.

Елеонора Шевченко — бабуся сонячної дитини

Готовит она, помогает. Картошку может почистить, оливье делаем.

Цей майстер — клас один із соціальних проектів, які реалізовують в компанії “Еко і піца”. Таку концепцію вони пояснюють просто: від природи треба не тільки брати, а і захищати її.

Сергій Усатий — власник компанії “Еко і піца”

Наш бизнес основан на принципах устойчивого развития. Это значит, что мы полностью осознаем, какую пользу и какие последствия нашей деятельности мы приносим обществу и окружающей среде.

Відтепер тут вчитимуть сонячних дітей готувати піцу кожного місяця. Згодом хочуть, знайти собі нові кадри. А тим, хто опонує ремесло кухаря — дати роботу.

Аліна Фрідман — координатор соціальних проектів Для родителей и для таких детей самая большая проблема в жизни — это трудоустройство. Эти ребята, они могут выполнять любую монотонную, не сложную работу. Они будут выполнять ее качественно, за счет того, что они сосредотачиваются на одном чем — то и делают.
До конвеєрної машини діти відправили декілька піц — готуються 10 хвилин. З нетерпінням чекають. Лайф (Ловят пиццы из печки)

Ігор Зяборов — учасник майстер — класу

Этот мастер — класс — классный, очень интересный. Я сам шеф — повар, сам готовлю пиццу всем, чтобы все могли попробовать и оценить ее на вкус. Я сделал красивую подачу и презентацию, как Эктор из «Шеф повара». Регіна Шевченко — учасниця майстер — класу

Я буду печь и угощать папу и маму, и брата.

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45