21 Март, 18:10

Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи імені Скуратовського вже не раз посідали призові місця в різних місцевих та національних конкурсах. І це не залишилося поза увагою можновладців. В якості наснаги вони за власний кошт подарували дітям електронні барабани та спеціальні тарілки до них. Музиканти ж віддячили своїм меценатам імпровізованим концертом.   У колективі дніпровського оркестру “Little Band” — 28 дітей віком від 7 до 15. Двічі на тиждень вони збираються на репетиції, а ще у музичній школі ім. Скуратовського  вивчають спецпредмети — флейта, саксофон, труба тощо, і звісно — теорію музики. Крім цього, встигають ходити у звичайну загальноосвітню школу. Диригент оркестру Володимир Марховський надихається життєвою силою та позитивом цих дітей, їхнім захопленням музикою, причому різною. Цей колектив — наче родина, каже метр джазу.
Володимир Марховський — диригент оркестру “Little Band” дитячої музичної школи №6 ім. Скуратовського: «Здесь была и рок-баллада, здесь была и латина, здесь было и немножко рэпа, чуть-чуть. Одним словом, я вам хочу сказать, — это чувство времени этих детей. И вот эта молодость приносит, для меня лично, вдохновение и, для меня лично, удовольствие для того, чтобы делать современные композиции, аранжировать специально для детей, чтоб они могли это сыграть».
На усіх конкурсах — як місцевих, так і національних — “Little Band” займає призові місця, а в минулому році — зіграв на головній сцені ювілейного “Джазу на Дніпрі”. На обласному дитячому конкурсі талантів “Зефір” цей оркестр помітила облдержадміністрація. Аби допомогти дітям на шляху до слави, можновладці подарували електронні барабани та спеціальні тарілки до них.
 Юрій Голик — радник голови ДніпроОДА: «Мы хотим, чтобы у наших детей было лучшее всё. Это наш вклад в их развитие. Это не бюджетные деньги — мы сделали это за свои личные средства, точно так же, как мы дарим книги. Для нас очень важно, чтобы дети проводили свой досуг правильно, чтобы они чем-то занимались, развивались. И мы уверены, что вот конкретно этот оркестр рано или поздно победит в каком-то национальном конкурсе. Вот они участвовали в «Україна має талант», мы уверены, что они — следующие его победители».
Це брати Варфоломеєви. Вони разом займаються в 6-їй музичній школі, разом грають в оркестрі і мріють стати відомими музикантами — теж разом. Старший — Данило — вже встиг зробити для цього перші кроки, взявши участь у шоу “Україна має любов”. Така палка любов до музики у хлопця почалася з однієї несподіванки в церкві.
Данило Варфоломеєв — барабанщик оркестру “Little Band”: «Там был барабанщик, я на него постоянно смотрел и мне нравилось как он играл, занимался. Это удивило и я захотел заниматься этим. Мы поехали в музыкальную школу, но там принимали с 9-10 лет. Так как мне было только 6, папа уговаривал, я тоже просился и завуч школы принял меня, так как у меня очень хороший ритмический метр».
Дев’ятирічний Ілля теж не байдикує — два роки тому пішов у музичну школу.
 Ілля Варфоломеєв — барабанщик оркестру “Little Band”: «Ну, я видел как брат занимался, и в 4 года мне понравилось как он занимался, и мне тоже захотелось. И когда он был в школе, то я потихоньку начал заниматься на барабанах».
Автор — Станіслав Пивонос Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19
Культурна столиця: У Дніпрі завершився фестиваль «Французька весна-2019»

Днями у Дніпрі відбулася унікальна вулична вистава «Три тотеми». Вона стала заключним акордом фестивалю «Французька весна», який уже третій рік

22 Апрель, 14:52