21 Март, 16:01

Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро спікерів, 6 історій, 6 компаній — у рамках «Благодійного сніданку» в Дніпрі представники великого бізнесу передавали місцевим підприємцям власний досвід співпраці з благодійниками. Робити добро — це окреме мистецтво, кажуть учасники зустрічі.
Юлія Константиновська, співорганізаторка, засновниця академії LifeHack: «Это будет бизнес-завтрак, где люди смогут познакомиться. Мы ратуем за создание комьюнити, все смогут обменяться контактами и вместе помогать миру, помогать друг другу».
Іще 7 років тому, розповідає президентка благодійного фонду «Кіддо» Анна Єрмолаєва, бізнес із благодійністю майже не перетинався — це була тільки поодинока фінансова допомога. Сьогодні спостерігає приємні зміни: підприємцям таке партнерство стало навіть вигідним.
Анна Єрмолаєва, співорганізаторка, президентка благодійного фонду Kiddo: «Фонд тоже делится всеми своими наработками, наши партнеры делятся своими бизнес-знаниями — это такой нетворкинг, который несет ситуацию win-win всем. Мы это уже, как фонд, профессионально монетизируем детям».
Добро породжує добробут — такої думки і директорка з маркетингу мережі АЗС «Скай». Благодійні заходи — невід’ємна частина діяльності компанії. 1 грудня 2017, разом із фондом Кіддо, тут запровадили акцію «Добра кава» — одна гривня з кожної проданої чашки кави перераховується для потреб підопічних фонду. За 14 місяців передали 300 тисяч гривень на благодійність, але і «Скай» виріс в очах клієнтів.
Олена Тонконог, директор з маркетингу та комунікації компанії SKY: «Я, если честно, была очень приятно удивлена, когда по итогам первых 3-х месяцев продажи нашего кофе возросли на 9%. По итогам года — на 36%. Достаточно большую роль сыграли не только хорошая цена, инфраструктура и любовь постоянных клиентов. И то, что они знают об этой акции, и они знают куда и на что пойдут их деньги».
Компанія «СКАЙ» існує з 2013 року. Заправити автівку закордонним і українским паливом стандарту Евро-5, а також взяти участь в акції «Добра кава» наразі можна на одній з 20 АЗС Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Вибір редакції

Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19
Культурна столиця: У Дніпрі завершився фестиваль «Французька весна-2019»

Днями у Дніпрі відбулася унікальна вулична вистава «Три тотеми». Вона стала заключним акордом фестивалю «Французька весна», який уже третій рік

22 Апрель, 14:52