21 Март, 16:01

Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро спікерів, 6 історій, 6 компаній — у рамках «Благодійного сніданку» в Дніпрі представники великого бізнесу передавали місцевим підприємцям власний досвід співпраці з благодійниками. Робити добро — це окреме мистецтво, кажуть учасники зустрічі.
Юлія Константиновська, співорганізаторка, засновниця академії LifeHack: «Это будет бизнес-завтрак, где люди смогут познакомиться. Мы ратуем за создание комьюнити, все смогут обменяться контактами и вместе помогать миру, помогать друг другу».
Іще 7 років тому, розповідає президентка благодійного фонду «Кіддо» Анна Єрмолаєва, бізнес із благодійністю майже не перетинався — це була тільки поодинока фінансова допомога. Сьогодні спостерігає приємні зміни: підприємцям таке партнерство стало навіть вигідним.
Анна Єрмолаєва, співорганізаторка, президентка благодійного фонду Kiddo: «Фонд тоже делится всеми своими наработками, наши партнеры делятся своими бизнес-знаниями — это такой нетворкинг, который несет ситуацию win-win всем. Мы это уже, как фонд, профессионально монетизируем детям».
Добро породжує добробут — такої думки і директорка з маркетингу мережі АЗС «Скай». Благодійні заходи — невід’ємна частина діяльності компанії. 1 грудня 2017, разом із фондом Кіддо, тут запровадили акцію «Добра кава» — одна гривня з кожної проданої чашки кави перераховується для потреб підопічних фонду. За 14 місяців передали 300 тисяч гривень на благодійність, але і «Скай» виріс в очах клієнтів.
Олена Тонконог, директор з маркетингу та комунікації компанії SKY: «Я, если честно, была очень приятно удивлена, когда по итогам первых 3-х месяцев продажи нашего кофе возросли на 9%. По итогам года — на 36%. Достаточно большую роль сыграли не только хорошая цена, инфраструктура и любовь постоянных клиентов. И то, что они знают об этой акции, и они знают куда и на что пойдут их деньги».
Компанія «СКАЙ» існує з 2013 року. Заправити автівку закордонним і українским паливом стандарту Евро-5, а також взяти участь в акції «Добра кава» наразі можна на одній з 20 АЗС Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09