22 Март, 18:18

Єдиний інклюзивний театр Дніпра відсвяткував перший день народження (ВІДЕО)

Єдиний інклюзивний театр Дніпра відсвяткував перший день народження Сонячні люди тут для того, щоб ми полюбили цей світ. Перший день народження відсвяткував інклюзивний театр «Незабудки». Відзначали, як справжні театрали — на сцені і прем’єрою нової вистави. Річниця театру символічно припадає на 21 березня – Міжнародний день підтримки людей із синдромом Дауна.
Юлія показує різні шкарпетки, так вона підтримує свого 20 річного сина Юрія: «Сегодня, в поддержку своего ребенка, я в разных носочках. Вот, тем самым я показываю, что отличаюсь от других, но я особенная и я индивидуальна».
Юрій – один із акторів інклюзивного театру «Незабудки». І 21 березня, у Міжнародний день людей із синдромом Дауна, театр святкує свій перший день народження.
Юлія Омельчук, мама актора театру «Незабудки»: «Дети с синдромом Дауна – это наше отражение. Если ты им улыбнулся – они улыбаться в ответ. Ребенок будет радоваться. Если его будут обижать – он будет точно так же реагировать на окружающий мир».
У театрі 9 акторів. Найстаршим — по 20 років. Наймолодший -Тимофій, йому 9.
Євгеній, тато Тимофія: «Он ждет этой субботы. Уже с понедельника начинаться: «Папа, а в субботу мы куда идем?»  Я говорю: «В театр». И он радый, и так каждый день по нескольку раз до субботы. Он ждет, чтоб пойти на тренировку».
Бабуся юного актора — у перших рядах із квітами для онука. Приїхала з іншого міста. Тимофія у ролі охоронця короля — побачить уперше.
Галина Петрівна, бабуся Тимофія: «Я дуже люблю свого внука! Він так змінився за цей рік, коли почав ходить в театр, він переживає кожну роль. Знає напам’ять всі ролі, що дітки готують. Він приходить і нам дома це все переказує». Оля Василець, журналістка: «За кілька хвилин іменинники виходять із гримерки на сцену. Розпочинають виставою «Бременські музиканти», а згодом – прем’єра».
До дня народження «Незабудки» поставили виставу за твором Річарда Баха – «Чайка Джонатана Лівінгстона».
Людмила Журавель, режисерка інклюзивного театру «Незабудки»: «Там в основе образа и идеи – работа над собой, желание лететь высоко, желание не останавливаться. И мне очень хочется. Для этих детей очень важно, прежде всего, —  вера в себя. Я очень хочу, чтобы они чувствовали себя полноценными людьми на этой земле. Поэтому повторяющиеся слова — «я смогу, у меня получится» — это вот основа. Поэтому Ричард Бах.
Принцеса зі справжньою короною цього дня — Регіна. Дівчині 15. Окрім театру, вона ще й танцює.
Регіна, акторка театру «Незабудки»: «Граю в «Бременських музикантах», буду принцесою». Елеонора, бабуся Регіни: «Они общаются, развиваются, она говорить стала лучше. Здорово очень!»
Після першої вистави глядач не скупиться на оплески, вигуки і найщиріші усмішки. А режисерка “Незабудок” мріє про окремий театр для своїх “сонячних” акторів.  

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07