22 Март, 18:18

Єдиний інклюзивний театр Дніпра відсвяткував перший день народження (ВІДЕО)

Єдиний інклюзивний театр Дніпра відсвяткував перший день народження Сонячні люди тут для того, щоб ми полюбили цей світ. Перший день народження відсвяткував інклюзивний театр «Незабудки». Відзначали, як справжні театрали — на сцені і прем’єрою нової вистави. Річниця театру символічно припадає на 21 березня – Міжнародний день підтримки людей із синдромом Дауна.
Юлія показує різні шкарпетки, так вона підтримує свого 20 річного сина Юрія: «Сегодня, в поддержку своего ребенка, я в разных носочках. Вот, тем самым я показываю, что отличаюсь от других, но я особенная и я индивидуальна».
Юрій – один із акторів інклюзивного театру «Незабудки». І 21 березня, у Міжнародний день людей із синдромом Дауна, театр святкує свій перший день народження.
Юлія Омельчук, мама актора театру «Незабудки»: «Дети с синдромом Дауна – это наше отражение. Если ты им улыбнулся – они улыбаться в ответ. Ребенок будет радоваться. Если его будут обижать – он будет точно так же реагировать на окружающий мир».
У театрі 9 акторів. Найстаршим — по 20 років. Наймолодший -Тимофій, йому 9.
Євгеній, тато Тимофія: «Он ждет этой субботы. Уже с понедельника начинаться: «Папа, а в субботу мы куда идем?»  Я говорю: «В театр». И он радый, и так каждый день по нескольку раз до субботы. Он ждет, чтоб пойти на тренировку».
Бабуся юного актора — у перших рядах із квітами для онука. Приїхала з іншого міста. Тимофія у ролі охоронця короля — побачить уперше.
Галина Петрівна, бабуся Тимофія: «Я дуже люблю свого внука! Він так змінився за цей рік, коли почав ходить в театр, він переживає кожну роль. Знає напам’ять всі ролі, що дітки готують. Він приходить і нам дома це все переказує». Оля Василець, журналістка: «За кілька хвилин іменинники виходять із гримерки на сцену. Розпочинають виставою «Бременські музиканти», а згодом – прем’єра».
До дня народження «Незабудки» поставили виставу за твором Річарда Баха – «Чайка Джонатана Лівінгстона».
Людмила Журавель, режисерка інклюзивного театру «Незабудки»: «Там в основе образа и идеи – работа над собой, желание лететь высоко, желание не останавливаться. И мне очень хочется. Для этих детей очень важно, прежде всего, —  вера в себя. Я очень хочу, чтобы они чувствовали себя полноценными людьми на этой земле. Поэтому повторяющиеся слова — «я смогу, у меня получится» — это вот основа. Поэтому Ричард Бах.
Принцеса зі справжньою короною цього дня — Регіна. Дівчині 15. Окрім театру, вона ще й танцює.
Регіна, акторка театру «Незабудки»: «Граю в «Бременських музикантах», буду принцесою». Елеонора, бабуся Регіни: «Они общаются, развиваются, она говорить стала лучше. Здорово очень!»
Після першої вистави глядач не скупиться на оплески, вигуки і найщиріші усмішки. А режисерка “Незабудок” мріє про окремий театр для своїх “сонячних” акторів.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на 25 квітня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

24 Апрель, 15:03
Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19