22 Март, 17:25

У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він існує 4 місяці. За цей час у бібліотеки міста безкоштовно надійшло 4 тисячі якісних дитячих видань.
«Проект BookAngel – моє маленьке кохання. Я люблю книжки з дитинства, і це не минає. Я хотіла б, щоб така ж любов до книжок була і в наших дітей. На жаль, сьогодні у бібліотеках не вистачає якісної дитячої літератури. І тому з’явилася ідея своїми зусиллями, не за міські кошти, поєднавши сили, подарувати бібліотекам дитячі книжки. Я вірю, що книгу нічим не замінити – ні комп’ютером, ні іншими гаджетами», – розповіла ініціаторка проекту BookAngel, радниця міського голови Дніпра Яніка Мерило.
За її словами, до BookAngel приєднуються нові партнери – це приватні та юридичні особи, автори книг, а також видавництва, які хочуть прищепити дітям цікавість до читання. Одна з учасниць проекту – ІТ-компанія AMC Bridge, яка й подарувала бібліотеці одразу півтисячі видань.
«Цей проект абсолютно соціальний, добрий і щирий. Тому ми вирішили приєднатися до нього. Ми обрали такі дитячі книжки, які показують важливість вивчення іноземних мов. Для цього ми спеціально шукали мультимовні видання, літературу, яку було б зручно та цікаво читати іноземною мовою. Тут є книги англійською, французькою та польською, паралельно з іншомовним текстом йде український переклад. Також є казки іноземними мовами для наймолодших», – розповіла директор з маркетингу та піару AMC Bridge Катерина Синах. 
Компанія передала бібліотеці також біографії відомих історичних постатей, адаптовані до дитячого сприйняття, класичні твори дитячої літератури та казки.
«Сучасні діти, хай там що кажуть, все одно читають книжки, але їм потрібна якісна, цікава література. Ми раді, що тепер маємо змогу задовольнити такі запити. Подаровані сьогодні книги відповідають усім необхідним критеріям. Дуже добре, що вони у нас з’явилися, адже придбати такі може не кожна родина, а у бібліотеці книгу можна взяти безкоштовно», – зауважила заступниця директора Центральної міської бібліотеки Наталія Шелест.
Через Центральну бібліотеку книги надходять до районних книгозбірень міста та області. Учасники проекту дарують книжки читальням і дитячим закладам Дніпра, Покрова, Марганця та Сєвєродонецька.
«Ми всіляко підтримуватимемо цей проект, ми вдячні Яніці та партнерам BookAngel за небайдужу позицію та активну участь», – підсумував начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09