27 Март, 07:05

На канікулах — до школи: ліпити вареники, грати в театрі та займатися спортом ( відео)

У школу навіть на канікулах. Щоб діти не били байдики, та менше бавилися ґаджетами їм запропонували під час весняної відпустки ходити до школи на позашкільні заняття. Школярам розписали графік: одні ліплять вареники, інші грають у футбол, ще одні опановують театральне мистецтво. У 28-й школі діти навіть під час канікул все одно приходять на навчання. Але на позашкільне. На вулиці секція футболу.  
ТИМОФІЙ, УЧЕНЬ ШКОЛИ, 11 РОКІВ У нас проходят консультации по разным урокам, а на поле у нас тренировки. Бью по воротам, набиваю, тренируюсь.
Поруч баскетбольний майданчик. Тільки вчиться влучати у кільце п’ятикласниця Влада.
ВЛАДА УЧЕНИЦЯ 5 КЛАСУ

Интересно забрасывать мячик в сетку.

  Школярам пропонують п’ять напрямків позашкільної діяльності, які налічують понад двісті гуртків і секцій.
ВІКТОРІЯ ЧУРАЙ ЗВІДУВАЧКА ВІДДІЛУ ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ Тому усі наші кружки допомагають розкрити таланти наших дітей. Бо кожна дитина талановита – це є гасло нашої школи.
У спортзалі художня гімнастика та заняття з черлідингу. Останні запровадили нещодавно, але тренерка розповідає: група охочих набралась одразу.
АЛЬОНА ГУСАРОВА ТРЕНЕРКА З ЧЕРЛІДИНГУ Занимаемся. В каникулы тоже. Очень важно не прерывать тренировочный процесс. И девочки стараются ходить, потому что у нас режим.
Потренувалися – можна і поїсти. На трудовому навчанні вчать ліпити вареники.
СВІТЛАНА САВЧЕНКО _ ВИКЛАДАЧКА ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ Ми на канікулах вирішили приготувати пісну страву – вареники і дівчатка осьо зі мною разом ліплять вареники.
  І про мистецтво. Тут пишуть картини та запрошують на виставку художніх робіт. Дар’я свою намалювала за кілька уроків.
ДАР’Я УЧЕНИЦЯ 3 КЛАСУ Тут я намалювала ляльку мотанку. Лялька- мотанка – це іграшка, якою діти гралися в давнину.
Акторську вправність відточує Гліб. Сьогодні він у ролі Шаленого капелюшника.   Але у списку хлопця зіграних персонажів чимало.
ГЛІБ УЧЕНЬ 9 КЛАСУ За 9 лет так немало можно сказать. И Карл в Снежной королеве, и Домовенок Кузя, Дед Мороз один раз был.
Позашкільна освіта, переконані вчителі, — не лише можливість розважитися під час канікул, а й цілком реальна спроба обрати майбутньою професію. Саме тому пропонують такий широкий вибір.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 20 та 21 квітнея. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Апрель, 18:06
Екологічна мода: школярі Дніпра готуються до прийдешнього Дня Землі (ВІДЕО)

22 квітня відзначають Всесвітній День Землі. У цей день прийнято брати участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць.

19 Апрель, 18:00
Як надати першу допомогу учню — знатимуть усі педагоги Дніпра (КОМЕНТАР)

  Парамедики “Госпітальєрів” навчатимуть педагогів Дніпра. Вихідці з відомого медичного батальйону віднедавна працюють в комунальному підприємстві, яке несе освітню місію.

18 Апрель, 19:55
19 квітня на площі Героїв Майдану — унікальна вулична вистава “Три Тотеми”(КОМЕНТАР)

Кульмінація фестивалю “Французька весна в Україні” - вже незабаром. 19 квітня у Дніпрі нарешті побачать унікальну виставу від “КомпанІ Де

18 Апрель, 19:48
Прогноз погоди на 19 квітня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Апрель, 18:01
СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи з РФ (ВІДЕО)

Оперативники контррозвідки затримали сімох учасників угруповування, двоє - кадрові офіцери російських спецслужб. За словами голови СБУ, з початку 2017, аби

18 Апрель, 17:59
У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися

18 Апрель, 16:24
У Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням за півтора місяця виписала штрафів майже на мільйон гривень

З грудня 2018 року у Дніпрі працює Інспекція з питань контролю за паркуванням. До березня інспектори проводили роз’яснювальну роботу з

18 Апрель, 15:32