31 Март, 21:45

Біганина по дільницях: у Дніпрі люди насилу знайшли своє місце голосування (відео)

  Не знайшли себе в списку виборців — можливо вашу адресу перенесли на іншу дільницю. З такими проблемами зіштовхнулися мешканці чечелівського району Дніпра. Так, ті, хто раніше голосував у 12 школі сьогодні дізнавалися, що тепер місце для обрання президента в іншому місці. Неуважність виборців, спроба зірвати вибори чи помилка в держреєстрі — розбиралися наші журналісти.   Дільнича виборча комісія № 121320 31 березня розташована у гімназії №12. Раніше закріплені за дільницею адреси голосували в Залізничному коледжі, що по сусідству із теперішнім місцем. Голова комісії зазначила: людям про зміни повідомляли.
Вікторія Булейко_голова ДВК 121320 «Людям розносили де була вказана нова адреса. Також, протягом тижня вивішували на дверях залізничного коледжу об*яву де безповсередньо будуть відбуватися вибори.»
На сусідній виборчій дільниці №121319, за тією ж адресою ситуація протилежна. Але вже звідси відправляли голосувати в інші місця.
Світлана Попова_голова ДВК №121319 «Люди, которые приходили к нам не имели на руках приглашения. В приглашении был указан номер участка и адрес. Если они по незнанию, по какой-то субъективной причине пришли к нам — мы не могли им дать проголосовать. Звонили в держреестр. Там нам сказали, что это 322 участок. И находится это на улице Свердлова 72, в школе.»
У 32 школі, куди і відправляли частину виборців із 12 , ситуація ідентична. Голови комісій розповіли: відсоток тих, хто заблукав, невеликий. Усім допомагали знайти свою дільницю.
Тетяна Горб_голова ДВК №121321 «Є в нас частина вулиць до певного номеру і частина знаходиться в іншій дільниці. Людина приходила, дізнавалися в реєстрі і перенаправляли в їхню дільницю.« Єлизавета Лежніна_голова ДВК №121322 «Були такі випадки, коли частина будинків приватного сектору були в нашій дільниці, а кілька не було. Тому ми навіть не знали куди їх відправляти. Або відправляли їх до держреєстру чечелівського району, або телефонували.»
На українців у 2019 році ще чекають вибори і парламентські, і в місцеві ради, і можливо, 2й тур президентсбких. 9й канал закликає — будьте уважні, і крім програм кандидатів — звертайте увагу і на адресу, де ви мусите проголосувати.

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57