31 Март, 21:45

Біганина по дільницях: у Дніпрі люди насилу знайшли своє місце голосування (відео)

  Не знайшли себе в списку виборців — можливо вашу адресу перенесли на іншу дільницю. З такими проблемами зіштовхнулися мешканці чечелівського району Дніпра. Так, ті, хто раніше голосував у 12 школі сьогодні дізнавалися, що тепер місце для обрання президента в іншому місці. Неуважність виборців, спроба зірвати вибори чи помилка в держреєстрі — розбиралися наші журналісти.   Дільнича виборча комісія № 121320 31 березня розташована у гімназії №12. Раніше закріплені за дільницею адреси голосували в Залізничному коледжі, що по сусідству із теперішнім місцем. Голова комісії зазначила: людям про зміни повідомляли.
Вікторія Булейко_голова ДВК 121320 «Людям розносили де була вказана нова адреса. Також, протягом тижня вивішували на дверях залізничного коледжу об*яву де безповсередньо будуть відбуватися вибори.»
На сусідній виборчій дільниці №121319, за тією ж адресою ситуація протилежна. Але вже звідси відправляли голосувати в інші місця.
Світлана Попова_голова ДВК №121319 «Люди, которые приходили к нам не имели на руках приглашения. В приглашении был указан номер участка и адрес. Если они по незнанию, по какой-то субъективной причине пришли к нам — мы не могли им дать проголосовать. Звонили в держреестр. Там нам сказали, что это 322 участок. И находится это на улице Свердлова 72, в школе.»
У 32 школі, куди і відправляли частину виборців із 12 , ситуація ідентична. Голови комісій розповіли: відсоток тих, хто заблукав, невеликий. Усім допомагали знайти свою дільницю.
Тетяна Горб_голова ДВК №121321 «Є в нас частина вулиць до певного номеру і частина знаходиться в іншій дільниці. Людина приходила, дізнавалися в реєстрі і перенаправляли в їхню дільницю.« Єлизавета Лежніна_голова ДВК №121322 «Були такі випадки, коли частина будинків приватного сектору були в нашій дільниці, а кілька не було. Тому ми навіть не знали куди їх відправляти. Або відправляли їх до держреєстру чечелівського району, або телефонували.»
На українців у 2019 році ще чекають вибори і парламентські, і в місцеві ради, і можливо, 2й тур президентсбких. 9й канал закликає — будьте уважні, і крім програм кандидатів — звертайте увагу і на адресу, де ви мусите проголосувати.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 20 та 21 квітнея. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Апрель, 18:06
Екологічна мода: школярі Дніпра готуються до прийдешнього Дня Землі (ВІДЕО)

22 квітня відзначають Всесвітній День Землі. У цей день прийнято брати участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць.

19 Апрель, 18:00
Як надати першу допомогу учню — знатимуть усі педагоги Дніпра (КОМЕНТАР)

  Парамедики “Госпітальєрів” навчатимуть педагогів Дніпра. Вихідці з відомого медичного батальйону віднедавна працюють в комунальному підприємстві, яке несе освітню місію.

18 Апрель, 19:55
19 квітня на площі Героїв Майдану — унікальна вулична вистава “Три Тотеми”(КОМЕНТАР)

Кульмінація фестивалю “Французька весна в Україні” - вже незабаром. 19 квітня у Дніпрі нарешті побачать унікальну виставу від “КомпанІ Де

18 Апрель, 19:48
Прогноз погоди на 19 квітня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Апрель, 18:01
СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи з РФ (ВІДЕО)

Оперативники контррозвідки затримали сімох учасників угруповування, двоє - кадрові офіцери російських спецслужб. За словами голови СБУ, з початку 2017, аби

18 Апрель, 17:59
У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися

18 Апрель, 16:24
У Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням за півтора місяця виписала штрафів майже на мільйон гривень

З грудня 2018 року у Дніпрі працює Інспекція з питань контролю за паркуванням. До березня інспектори проводили роз’яснювальну роботу з

18 Апрель, 15:32