08 Апрель, 17:18

Фінал щорічного фестивалю юних пожежних відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Боротьба з вогнем по-школярськи. Щороку в міському палаці дітей та юнацтва проходить фестиваль дружин юних пожежних. Які команди вийшли у фінал і чим вирізнявся конкурс цього року — бачила Юлія Бублик.   Фестиваль дружин юних пожежних у Дніпрі проходить понад двадцять років. Журі зазначає: цьогоріч учасники  креативні, як ніколи. У фінал міських змагань з 35 команд пройшли 8. Кожна перемогла у районному відбірковому турі. За правилами, у виступі команди мають висвітлювати не лише тему пожежної безпеки…
 Ольга Шевченко, учасниця команди середньої школи № 6: «В нашій команді, як за правилами і було сказано, 6 людей. Кожен несе відповідальність за якусь окрему тему: хтось відповідає за медицину, хтось — за гриби і ягоди, хтось — за пожежну безпеку, за вузли і таке інше».
У команді Олі переважають дівчата, — лише один хлопчик. А от збірна 117 школи навпаки — складається з п’яти хлопців-пожежних та однієї дівчинки-берегині.
Денис і Гліб, учасники команди “Super Mario” зі школи №117: «Готувалися дуже багато! Місяць. І без вихідних! Підготували гарну сцену про рятівників, які допомагають і захищають людей. Почтимо їхню пам’ять — тих, хто помирає, хто ризикує своїм життям заради других людей».  Тетяна Денисенкова, методистка методичного центру міського управління освіти: «Це всеукраїнський конкурс, і тому зараз проходять міські змагання. Після цього будуть обласні і всеукраїнські».
Кожен тур має різну кількість завдань. Так, для районного етапу діти готували тільки театралізований виступ. А фінал міста складається вже з двох конкурсів.
Андрій, інспектор пожежної та техногенної безпеки 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області: «Перший конкурс буде “Домашнє завдання” — діти покажуть свої номери, які вони підготували заздалегідь. Другим конкурсом буде “Брейн Ринг”: — команди будуть вишикувані на сцені, будуть відповідати на питання про пожежну тематику та техногенну на час. Тобто, хто перший відповів, тому зараховується бал. Перемагає команда з найбільшою кількістю балів».
Далі, на всеукраїнському етапі, до вказаних конкурсів додадуть іще практичні завдання. В цілому мета фестивалю — відпрацювати учнівські дії на випадок надзвичайних ситуацій. Та і майбутнім абітурієнтам призові місця зайвими не будуть.
Андрій, інспектор пожежної та техногенної безпеки 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області: «При вступі до нашого навчального закладу, я думаю, що це буде вважатися добрим знаком».
Автор — Юлія Бублик Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 20 та 21 квітнея. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Апрель, 18:06
Екологічна мода: школярі Дніпра готуються до прийдешнього Дня Землі (ВІДЕО)

22 квітня відзначають Всесвітній День Землі. У цей день прийнято брати участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць.

19 Апрель, 18:00
Як надати першу допомогу учню — знатимуть усі педагоги Дніпра (КОМЕНТАР)

  Парамедики “Госпітальєрів” навчатимуть педагогів Дніпра. Вихідці з відомого медичного батальйону віднедавна працюють в комунальному підприємстві, яке несе освітню місію.

18 Апрель, 19:55
19 квітня на площі Героїв Майдану — унікальна вулична вистава “Три Тотеми”(КОМЕНТАР)

Кульмінація фестивалю “Французька весна в Україні” - вже незабаром. 19 квітня у Дніпрі нарешті побачать унікальну виставу від “КомпанІ Де

18 Апрель, 19:48
Прогноз погоди на 19 квітня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Апрель, 18:01
СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи з РФ (ВІДЕО)

Оперативники контррозвідки затримали сімох учасників угруповування, двоє - кадрові офіцери російських спецслужб. За словами голови СБУ, з початку 2017, аби

18 Апрель, 17:59
У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися

18 Апрель, 16:24
У Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням за півтора місяця виписала штрафів майже на мільйон гривень

З грудня 2018 року у Дніпрі працює Інспекція з питань контролю за паркуванням. До березня інспектори проводили роз’яснювальну роботу з

18 Апрель, 15:32