10 Апрель, 17:59

Насмітив — заплати! У Дніпрі продовжують боротися за ліквідацію стихійних звалищ (ВІДЕО)

Насмітив? Заплати! У Дніпрі продовжують боротися за ліквідацію стихійних звалищ. Наразі міські чиновники приступили до більш рішучих дій. Інспектори з питань благоустрою здійснили масову перевірку підприємців місцевої оптової бази на наявність договору зі сміттєперевізником. Далі — у сюжеті.
Стас Коновалов, журналіст: «Це не полігон твердих відходів, а стихійне звалище, яке утворюють деякі працівники місцевого оптового ринку. Підприємці не мають договору із сміттєперевізником, як результат — забруднення місцевості».
До мерії Дніпра регулярно надходять скарги щодо стихійного звалища, яке з’явилося біля оптової бази на вулиці Байкальській. Минулоріч міські комунальники цю територію вже прибирали, але звалище з’являється знову. Представники інспекції з благоустрою перейшли до більш рішучих дій. Під час рейду перевірили наявність договору зі сміттєперевізником у підприємців бази.
 Дмитро Гомілка, головний спеціаліст інспекції з благоустрою міської ради: «Согласно правилам благоустройства города, каждый субъект деятельности обязан заключать договора с любой для него удобной компанией по вывозу твердых бытовых отходов».
Рейд показав: більшість підприємців додержуються зазначених правил. Олександр працює на оптовій базі вже 15 років. Засмічення прилеглої до ринку території його так само турбує. Розповідає, що особисто неодноразово звертався до мерії щодо цього питання. Підприємець має договір зі сміттєперевізником, під час перевірки документ надав.
Олександр, підприємець: «Это не накладно, это элементарно. Ну, мы 15 лет платим, а многим просто еще некогда этим заняться, а многие — не готовы. Ну, в принципе — это элементарно, мы ж платим почему-то. И результат — на нашей территории более-менее порядок».
Але аткі угоди мають не всі підприємці. Одні згодні з таким рішенням проблеми та сплатили адмінштраф. Інші ж активно бунтували та намагалися викликати працівників приватної охорони. У результаті рейду інспектори склали 5 приписів і 2 протоколи про адміністративну відповідальність за відсутність договору зі сміттєперевізником. Сума штрафу для юридичних осіб складає від 340 до 1700 гривень. Автор — Стас Коновалов Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 20 та 21 квітнея. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Апрель, 18:06
Екологічна мода: школярі Дніпра готуються до прийдешнього Дня Землі (ВІДЕО)

22 квітня відзначають Всесвітній День Землі. У цей день прийнято брати участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць.

19 Апрель, 18:00
Як надати першу допомогу учню — знатимуть усі педагоги Дніпра (КОМЕНТАР)

  Парамедики “Госпітальєрів” навчатимуть педагогів Дніпра. Вихідці з відомого медичного батальйону віднедавна працюють в комунальному підприємстві, яке несе освітню місію.

18 Апрель, 19:55
19 квітня на площі Героїв Майдану — унікальна вулична вистава “Три Тотеми”(КОМЕНТАР)

Кульмінація фестивалю “Французька весна в Україні” - вже незабаром. 19 квітня у Дніпрі нарешті побачать унікальну виставу від “КомпанІ Де

18 Апрель, 19:48
Прогноз погоди на 19 квітня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Апрель, 18:01
СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи з РФ (ВІДЕО)

Оперативники контррозвідки затримали сімох учасників угруповування, двоє - кадрові офіцери російських спецслужб. За словами голови СБУ, з початку 2017, аби

18 Апрель, 17:59
У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися

18 Апрель, 16:24
У Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням за півтора місяця виписала штрафів майже на мільйон гривень

З грудня 2018 року у Дніпрі працює Інспекція з питань контролю за паркуванням. До березня інспектори проводили роз’яснювальну роботу з

18 Апрель, 15:32