11 Апрель, 17:42

Шлях у науку — крізь “Червону руту”. У Дніпрі пройшла наукова конференція для іноземних студентів (ВІДЕО)

Шлях у науку — крізь “Червону руту”: у Дніпрі відбулася друга Всеукраїнська науково-практична конференція для іноземців понад 10 країн світу. У ній взяли участь студенти 5-ти провідних вишів міста. Гостей приймав Університет митної справи та фінансів. На конференції учасники представляли доповіді з різних сфер науки, а ще — художні номери, за бажанням доповідачів. Виступи молодих вчених бачив і чув  журналіст — Станіслав Пивонос. Друга Всеукраїнська науково-практична конференція для іноземних студентів відбулась 11 квітня у Дніпрі. На конференції обговорювали специфіку підготовки цих студентів у своїх навчальних закладах, а ще говорили про особливості культури і ментальності різних народів. Доповіді тривали близько 5-ти хвилин. Крім того, студенти могли презентувати художній номер українською мовою. Ясмін обрала поезію Ліни Костенко. Айболек — з Туркменістану. У такій конференції бере участь вдруге. Тема її доповіді — самоцвіти України.
 Айболек Агаджанова — студентка НТУ «Дніпровська політехніка»: «Мені подобається розповідати про свою майбутню професію, про національний технічний університет “Дніпровська політехніка” та знавати нових друзів, іноземних студентів, щоб продовжувати спілкування».
Гульшат обрала темою своєї презентації українські звичаї — Різдво та Великдень.
Гульшат Базарова — студентка НТУ «Дніпровська політехніка»: «Мне нравятся украинские звичаї, традиції. Для іноземних студентів — дуже інтересний, для нас дуже інтересно».
Студента з Лівану теж зацікавила наша культура, зокрема — пісні. Тому для конференції він підготував популярну українську пісню “Червона рута”.
 Бассам Дергхам — студент НТУ «Дніпровська політехніка»: «Я вообще люблю представлять свою страну в университете вообще, потому что я очень люблю Украину, хочу показать украинским людям наши традиции и, ну, как мы поём, и чтобы они узнали об арабских странах».
Ректор Університету митної справи та фінансів щодо такого творчого підходу до конференції каже: не хотілося дати учасникам і гостям занудьгувати.
Дмитро Бочаров — ректор Університету митної справи та фінансів: «Хотілося, щоб спогад про неї залишився не лише в таких виключно науковців, але і у тих, хто лише придивляється до цього заходу. І я думаю, що в такому сенсі проявити не лише свій якийсь науковий потенціал, але й творчий потенціал — це правильне рішення, адже наукові рішення, наукові винаходи — вони передбачають творчу активність».
Автор — Станіслав Пивонос Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57