11 Апрель, 17:42

Шлях у науку — крізь “Червону руту”. У Дніпрі пройшла наукова конференція для іноземних студентів (ВІДЕО)

Шлях у науку — крізь “Червону руту”: у Дніпрі відбулася друга Всеукраїнська науково-практична конференція для іноземців понад 10 країн світу. У ній взяли участь студенти 5-ти провідних вишів міста. Гостей приймав Університет митної справи та фінансів. На конференції учасники представляли доповіді з різних сфер науки, а ще — художні номери, за бажанням доповідачів. Виступи молодих вчених бачив і чув  журналіст — Станіслав Пивонос. Друга Всеукраїнська науково-практична конференція для іноземних студентів відбулась 11 квітня у Дніпрі. На конференції обговорювали специфіку підготовки цих студентів у своїх навчальних закладах, а ще говорили про особливості культури і ментальності різних народів. Доповіді тривали близько 5-ти хвилин. Крім того, студенти могли презентувати художній номер українською мовою. Ясмін обрала поезію Ліни Костенко. Айболек — з Туркменістану. У такій конференції бере участь вдруге. Тема її доповіді — самоцвіти України.
 Айболек Агаджанова — студентка НТУ «Дніпровська політехніка»: «Мені подобається розповідати про свою майбутню професію, про національний технічний університет “Дніпровська політехніка” та знавати нових друзів, іноземних студентів, щоб продовжувати спілкування».
Гульшат обрала темою своєї презентації українські звичаї — Різдво та Великдень.
Гульшат Базарова — студентка НТУ «Дніпровська політехніка»: «Мне нравятся украинские звичаї, традиції. Для іноземних студентів — дуже інтересний, для нас дуже інтересно».
Студента з Лівану теж зацікавила наша культура, зокрема — пісні. Тому для конференції він підготував популярну українську пісню “Червона рута”.
 Бассам Дергхам — студент НТУ «Дніпровська політехніка»: «Я вообще люблю представлять свою страну в университете вообще, потому что я очень люблю Украину, хочу показать украинским людям наши традиции и, ну, как мы поём, и чтобы они узнали об арабских странах».
Ректор Університету митної справи та фінансів щодо такого творчого підходу до конференції каже: не хотілося дати учасникам і гостям занудьгувати.
Дмитро Бочаров — ректор Університету митної справи та фінансів: «Хотілося, щоб спогад про неї залишився не лише в таких виключно науковців, але і у тих, хто лише придивляється до цього заходу. І я думаю, що в такому сенсі проявити не лише свій якийсь науковий потенціал, але й творчий потенціал — це правильне рішення, адже наукові рішення, наукові винаходи — вони передбачають творчу активність».
Автор — Станіслав Пивонос Камера — Руслан Герасименко

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 20 та 21 квітнея. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Апрель, 18:06
Екологічна мода: школярі Дніпра готуються до прийдешнього Дня Землі (ВІДЕО)

22 квітня відзначають Всесвітній День Землі. У цей день прийнято брати участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць.

19 Апрель, 18:00
Як надати першу допомогу учню — знатимуть усі педагоги Дніпра (КОМЕНТАР)

  Парамедики “Госпітальєрів” навчатимуть педагогів Дніпра. Вихідці з відомого медичного батальйону віднедавна працюють в комунальному підприємстві, яке несе освітню місію.

18 Апрель, 19:55
19 квітня на площі Героїв Майдану — унікальна вулична вистава “Три Тотеми”(КОМЕНТАР)

Кульмінація фестивалю “Французька весна в Україні” - вже незабаром. 19 квітня у Дніпрі нарешті побачать унікальну виставу від “КомпанІ Де

18 Апрель, 19:48
Прогноз погоди на 19 квітня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Апрель, 18:01
СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи з РФ (ВІДЕО)

Оперативники контррозвідки затримали сімох учасників угруповування, двоє - кадрові офіцери російських спецслужб. За словами голови СБУ, з початку 2017, аби

18 Апрель, 17:59
У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися

18 Апрель, 16:24
У Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням за півтора місяця виписала штрафів майже на мільйон гривень

З грудня 2018 року у Дніпрі працює Інспекція з питань контролю за паркуванням. До березня інспектори проводили роз’яснювальну роботу з

18 Апрель, 15:32