12 Апрель, 17:00

15 квітня — останній день для зміни даних у державному реєстрі виборців (ВІДЕО)

аЗ 8 квітня відділення Державного реєстру виборців почали приймати заяви про зміну місця голосування. У Дніпрі за цією послугою знову черги. Якщо ви хочете голосувати 21 квітня не за місцем прописки, то треба пройти процедуру зміни місця голосування повторно. Далі — у сюжеті Це відео — зі столиці: довжелезна черга до районного відділу реєстру виборців у Києві. Аби змінити місце голосування, громадянин має подати заяву. Подібне зараз відбувається по всій країні. У Дніпрі ситуація не така екстремальна, але черга завелика. Причина ажіотажу — короткий термін, бо між першим і другим туром виборів — лише три тижні, а змінити місце треба за два.
Віолетта Клівцова, завідувачка відділення державного реєстру виборців Соборного району: «Якщо напередодні першого туру у нас було практично майже 3 місяці для зміни місця голосування, то напередодні другого у нас розпочався процес прийому заяв та їх обробки з дати офіційного повідомлення результатів першого туру та коли було офіційно об’явлено про другий тур. Тобто з 7 квітня по 15 квітня включно людина може звернутися до державного реєстру виборців для того, щоб змінити своє місце у голосуванні».
Завідувачка відділення реєстру каже: за день встигають задовольнити близько двохсот людей. Зазвичай прийом громадян здійснюють до 18 години, але в останній день прийому документів працюватимуть до останнього клієнта.
 Віолетта Клівцова, завідувачка відділення державного реєстру виборців Соборного району: «15 квітня — останній день, коли ми можемо вносити зміни до списки виборців. Це за 5 днів до дня голосування. Офіційно ми працюємо в наш встановлений графіком час — до 18-ї, але ми будемо намагатися надати допомогу та прийняти усіх виборців, які до нас у цей день завітають».
У черзі подати заяву вишикувались вимушені переселенці, громадяни, які у день голосування перебуватимуть в іншому місці і такі, що не знайшли своє прізвище у списках виборців на першому турі. Пані Валентина очікує своєї черги вже близько двох годин. Але часу не жалкує.
 Валентина, виборчиня: «Я живу в цій країні, мене цікавить її майбутнє. Варто, я вважаю. Діти так вважають. Сказали: “Не проголосую — начувайтесь!”
Тільки-но зайняла чергу студентка Катерина. Дівчина прописана у Донецьку, проживає у Дніпрі. Голосуватиме вперше, довжелезної черги не боїться.
Катерина, виборчиня: «Я не знаю как остальные, почему ждут, но я хочу первый раз в жизни проголосовать, как-то решить судьбу страны».
Представники реєстру виборців закликають вчасно здійснити запит щодо наявності даних про себе у реєстрі та перевірити своє прізвище на офіційному сайті установи — адресу ви бачите на екрані (drv.gov.ua) Автор — Стас Коновалов Камера — Андрій Гречников

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 20 та 21 квітнея. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Апрель, 18:06
Екологічна мода: школярі Дніпра готуються до прийдешнього Дня Землі (ВІДЕО)

22 квітня відзначають Всесвітній День Землі. У цей день прийнято брати участь у благоустрої та озелененні своїх дворів і вулиць.

19 Апрель, 18:00
Як надати першу допомогу учню — знатимуть усі педагоги Дніпра (КОМЕНТАР)

  Парамедики “Госпітальєрів” навчатимуть педагогів Дніпра. Вихідці з відомого медичного батальйону віднедавна працюють в комунальному підприємстві, яке несе освітню місію.

18 Апрель, 19:55
19 квітня на площі Героїв Майдану — унікальна вулична вистава “Три Тотеми”(КОМЕНТАР)

Кульмінація фестивалю “Французька весна в Україні” - вже незабаром. 19 квітня у Дніпрі нарешті побачать унікальну виставу від “КомпанІ Де

18 Апрель, 19:48
Прогноз погоди на 19 квітня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Апрель, 18:01
СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи з РФ (ВІДЕО)

Оперативники контррозвідки затримали сімох учасників угруповування, двоє - кадрові офіцери російських спецслужб. За словами голови СБУ, з початку 2017, аби

18 Апрель, 17:59
У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися

18 Апрель, 16:24
У Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням за півтора місяця виписала штрафів майже на мільйон гривень

З грудня 2018 року у Дніпрі працює Інспекція з питань контролю за паркуванням. До березня інспектори проводили роз’яснювальну роботу з

18 Апрель, 15:32