10 Май, 18:10

Новим прокурором Дніпропетровської області став Роман Токар (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині — новий прокурор області. Тепер за дотриманням законодавства у регіоні стежитиме Роман Токар. Його попередник, Віктор Матвійчук, отримав підвищення: став членом Вищої ради правосуддя. А місце прокурора області дісталося заступнику. Що відомо про нового керманича прокуратури —  у сюжеті. Для того, щоб представити нового очільника прокуратури робочому колективу, на Дніпропетровщину приїхав Юрій Луценко — Генеральний прокурор України.
 Юрій Луценко, Генеральний прокурор України: «Не буду приховувати, що перед тим, як призначати нового прокурора області, я порадився саме з попереднім. Тому вручаю посвідчення обласного прокурора — прошу любити, жалувать!»
Новим прокурором Дніпропетровщини став Роман Миколайович Токар. У прокуратурі області він працює 19 років, пройшов шлях від помічника районного прокурора до заступника обласного. Поспілкуватися з новопризначеним нашій знімальній групі не вдалося, але його принциповий курс окреслив Юрій Луценко.
Юрій Луценко, Генеральний прокурор України: «В першу чергу це стосується розкрадання державних коштів. Особливо в напрямку перевірки якості виконаних робіт при будівництві доріг. Друга історія — це історія з землями сільськогосподарського призначення. Слава Богу, за останні роки по всій Україні нам разом з правоохоронцями — в першу чергу з Нацполіцією — вдалося зупинити рейдерство, викрадання врожаю, яким страждала, в тому числі, і частина Дніпропетровської області».
Також Генеральний прокурор України закликав нове керівництво не турбувати бізнес зайвими перевірками. Одним із пріоритетів роботи назвав контроль за дотриманням екологічного законодавства.
 Юрій Луценко, Генеральний прокурор України: «Останнє, на що хотів би звернути увагу, — це стан природних ресурсів. Маю на увазі поклади різних мінералів, що також є специфікою області. Ще раз перевірити законність землевідведення, наявність ліцензій, повноту оподаткування всього, що виймають з українських надер. Це також величезний ресурс для наповнення бюджету області».
Візит Юрія Луценка до Дніпра не лишили поза увагою очільники міської та обласної рад. Борис Філатов і Гліб Пригунов звернулися до Генерального прокурора з проханнями посприяти вирішенню деяких проблем.
Борис Філатов: «Без вашей помощи мы не можем бороться ни с металлоприёмками, ни с наливайками, ни с незаконной торговей». Юрій Луценко: «А что, бульдозеры не помогают уже?» Борис Філатов: «Бульдозеры помогают, но потом в результате — пачками возбуждаются дела по самоуправству против сотрудников мэрии». Юрій Луценко: «А я тебе говорил?»
У присутності Генерального прокурора України Борис Філатов закликав його підлеглих посприяти роботі міської влади. Зокрема, повернути у власність міста незаконно зведені новобудови.
Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Публично говорю о том, что всё, что вернется городу и город получит право собственности на эти незаконные стройки, превратится впоследствии в служебное жильё для сотрудников правоохранительных органов».
Після спілкування з представниками влади, Юрій Луценко та новоспечений прокурор області провели колегіальне засідання. Там обговорили 2 питання — результати роботи правоохоронних органів під час виборчого процесу, а також подальшу співпрацю з Державним бюро розслідувань. Автор — Юлія Бублик Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45