13 Май, 17:41

Подвійна прем’єра: нове шоу “Планета Цирк” завітало у Дніпро! (ВІДЕО)

Клоуни, акробати, танцюристи, собаки і коти — кого тільки немає у “Планеті Цирк”. Прем’єра нового шоу відбулася 11-го травня в манежі Дніпровського цирку. В програмі — безліч цікавих номерів, більшість із них публіка побачить вперше. А для декого це шоу взагалі стане втіленням давньої мрії. Кого саме — дивіться в сюжеті. Нове шоу “Планета Цирк” розпочали вражаючі трюки повітряної гімнастки Леонори. Вона, вважай, народилася в цирку: ця дівчина — акробатка вже в 4-му поколінні.
 Леонора Богатирьова — повітряна гімнастка з жонглюванням: «У меня бабушка, прадед работал в цирке, мама — в общем, все в цирке. Мама с бабушкой работали китайский каучук, папа — акробат, работал акробатом на верблюдах, а я уже пошла чуть по другой линии».
Ідея цього елегантного трюкового танго народилася випадково. 12 років тому Олександр і Марина Крот знайшли собак, залишених біля входу луганського цирку — пожаліли і забрали до себе, а потім вирішили взяти їх у роботу. Номер готували 2 роки. Він побудований на протилежностях типу інь і ян: собаки-кішки, чорне-біле, чоловік-жінка. Цього принципу пара притримується і в дресурі — в них розподіл праці, жартома кажуть артисти.
Олександр і Марина Крот — професійні дресирувальники і танцюристи: «В работе дрессурой собак занимаюсь я, а дрессурой кошек — она. А потом, когда нам нужно разделиться и кому-то в данный момент…  просто вводит. Допустим, она начинает работать то, что я отрепетировал с собаками, вместо меня начинает работать она. А если мне надо с котом, которого она дрессировала, точно так же я начинаю с этим котом работать. Он уже как бы подготовленный и коту легче перестроиться на меня. 24 часа в сутки мы вместе, поэтому животным, в общем-то, без разницы».
Обов’язки розподіляють і ці двоє. Вони з Києва — виконують репризи. Головний у дуеті — Валерій, проте в манежі він перетворюється на звіра, а батіг дресирувальника до рук бере Володимир. Ось так і працюють разом уже 25 років. Найважливішим у роботі називають відчуття партнерства.
Валерій Пінчук та Володимир Міндлін — клоунський дует “Плюс -16”: «За 25 лет уже спиной друг друга чувствуем. То есть вплоть до того, что я знаю что он сейчас будет делать, даже если какие-то заминки, взгляд, посыл, действие, нюансы происходят, я уже знаю, или он мне глазами что-то говорит, я понимаю, что что-то мы не делаем в этот момент, переходим сразу дальше — импровизация. Но импровизация слаженная».
Ось ці карколомні трюки виконує подружжя акробатів, яке нещодавно від’єдналося від великого колективу і почало робити власні номери. Один із них — динамічна щогла. Раніше такого ще ніхто не робив, тож навіть реквізит артистам довелося вигадувати.
Юрій Іванічок і Тетяна Кулікова — акробати на щоглі: «Багато в цирку є мачт. Цей номер називається «Динамічна мачта», за рахунок того, що вона обертанням крутиться — ми поєднали з крутками. Довго думали як зробити так, щоб вона крутилась, щоб відцентрова сила була, завдяки відцентровій силі вона і крутиться. Так от придумали, петлю повісили і крутимось».
Прем’єра шоу стала втіленням мрії 36-ти дітей з інвалідністю, вихованок Поливанівського дитячого будинку-інтернату. Для них цирк — це вперше, бо раніше манеж лише по телевізору і бачили. Поїздка в цирк — подарунок волонтерів громадської організації “Ріка життя” та благодійного клубу “Об’єднані добром”.
Оксана Дайнека — вчителька-реабілітолог Поливанівського дитячого будинку-інтернату: «Діти дуже задоволені. Вони цирк бачать по телебаченню. А їм хотілося поринуть в атмосферу цю — чарівності, казковості. Діти у нас мріяли і мрія їхня здійснилася».
  Побачити шоу “Планета Цирк” можна  до 2-го червня у Дніпровському цирку. Автор — Станіслав Пивонос Камера — Олександр Вернигоров

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45