21 Май, 17:47

12-й звітний концерт танцювальної школи “Art People” відбувся на сцені театру опери та балету (ВІДЕО)

Танцювальна школа “Art People” у дванадцятий раз влаштувала грандіозне шоу — щорічний показовий концерт. Цього разу він відбувся в залі дніпропетровського театру оперти та балету. Такої сцени вихованці студії раніше не підкорювали. 20-го травня ТРИ сотні танцюристів показали свої вміння, набуті за весь час навчання і за цей рік зокрема. Кульмінація програми була несподіванкою майже для всіх. Станіслав Пивонос тримає інтригу до самого кінця репортажу. Дивіться.

  12-ий звітний концерт танцювальної школи “Art People” відкрили її мастодонти — денсери основного складу. В їхньому арсеналі різні стилі — хіп-хоп, хаус, локінг, папінг і ще багато чого. Одна з танцівниць — Ольга — танцювати обожнювала від самого дитинства. Але ще 4 роки тому і не думала, що все буде всерйоз. А тепер у планах дівчини — підкорення американських стейджів, викладання в школі “Art People” і зйомки в танцювальних кліпах.  
Ольга Резник — танцівниця основного складу танцювальної школи “Art People”: «Планов очень много. Это сфера такая, в которой можно развиться… Широкая абсолютно сфера, в которой можно просто себя найти, — как ты хочешь, кем ты хочешь быть. Хочешь танцевать хаус либо хочешь танцевать локинг, можно ходить на батлы, можно преподавать, можно, не знаю, ставить хореографии, лететь на контракты — всё что угодно».  
Серйозні плани на хореографію і в Костянтина. Він теж в основному складі.  “Art People” і танець — тепер основа його життя. Хлопець у школі майже з моменту її створення. Шукав для себе щось нове, знайшов і залишився. Його основний стиль — хіп-хоп.  
Костянтин Баюл — танцюрист основного складу танцювальної школи “Art People”: «Уже долгое время я уже планирую о том, чтобы связать свою жизнь именно с направлением танцевальным, современными танцами, хип-хоп, хореографией и разными там постановками шоу. Также быть исполнителем, участвовать — мне это интересно. Я себя чувствую в своей тарелке».  
На сцені «оперного» виступили всі учні студії: від наймолодших  4-річних танцюристів — до професіоналів, викладачів школи танцю. Вони продемонстрували все, чому навчилися за 12 років навчання і цей рік зокрема. Він, до речі, виявився дуже насиченим.  
Дмитро Ключко — хореограф, співзасновників танцювальної школи “Art People”: «В начале сезона мы проводили Днепр стрит батл, очень большой фестиваль был на день города в Днепре с участием иностранных судей и танцоров. Также ученики школы посещали различные фестивали командного формата — это и зэ челенжд, и гет и грув — фестивали в Киеве, Ужгороде — стали чемпионами, победителями, призёрами. Очень сложно себя хвалить. Эти постановки, с которыми ребята стали победителями фестивалей в этом году, сегодня зритель увидит на нашем концерте».  
А крім цього — наскільки родинні відносини в цій школі. День концерту співпав із днем народження її засновника — Дмитра Ключко. Кульмінація вечора — унікальний номер, до якого готувалися 3 місяці — танцювальна постановка у супроводі “живого” бітбоксу. В ньому взяв участь весь основний склад — 10 викладачів.  
Олександр Дорошенко — бітбоксер, колишній викладач танцювальної школи “Art People”: «Я буду человеком-радио. Они будут подходить, крутить, нажимать на кнопки, выбирать свою скорость, свой ритм и свой стиль. И, собственно, когда, например, кто-то нажмёт на стиль денс-хол, то всем танцорам, которые представляют, например, хип-хоп — направление в танцах, они автоматически будут присоединяться».  
На цьому сюрпризи не завершилися. На концерт завітали зіркові гості — наші земляки, які цьогоріч потрапили в команду Діми Монатіка — фіналісти «Голосу країни» 9-го сезону   брати Таранцови.    

Вибір редакції

У Дніпрі вимагають звільнити обвинувачених керівників центру реабілітації «Майбутнє Дніпра» (КОМЕНТАР)

Їм інкримінують катування та утримання людей проти волі. Учасники акції, також керівники або клієнти подібних центрів переконані: організації лише надають

19 Июнь, 09:24
У Дніпрі іномарка смертельно травмувала двох пішоходів (КОМЕНТАР)

У Дніпрі іномарка смертельно травмувала двох пішоходів, ще одному чоловікові поталанило — за мить до наїзду він встиг відскочити в

18 Июнь, 22:22
Прогноз погоди на середу, 19 червня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июнь, 18:20
Дніпровський дитсадок №165 перетворюють на сучасний дошкільний заклад

  Крок за кроком дніпровський дитсадок №165 перетворюється на сучасний та комфортний. Дошкільний заклад із півстолітньою історією – вже з

18 Июнь, 13:57
У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38