23 Май, 18:11

Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту — так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого міста. Йому — 50 років.

Сьогодні на честь 50 річчя Індустріального району Дніпра відкривається новий об’єкт — індустріальне серце.

Тепер в Індустріальному районі є своє серце — і символ, і талісман. Його кували понад 6 місяців, витратили близько 100 тисяч гривень. Встановили за Палацом Металургів, поряд із дитячим майданчиком.

Юрій Олексейченко — голова індустріальної районної ради: «Ми знайшли символ — серце. Це символ любові до країни, до району, до людей. І разом із ковалями зробили такий арт-об’єкт».

Це подарунок району від райради на ювілей — 50 років. На серці будинки, заводи, підприємства і головна артерія — аорта. Вона символізує розвиток і життя.

 

Григорій Талісман — коваль: «Все ж таки в індустріальному місті живемо. Ми це все відобразили у металі».

Біля Палацу Металургів збираються мешканці району. Тут ярмарок та різноманітні майстер — класи. Плетуть косички:

«Два колоска навыворот. Я французские косички плету».

Готують печиво, продають сувеніри, смаколики та навіть навчають прикрашати страви.

Тетяна Абрамова — майстер виробничого навчання кухарів вищого професійного училища будівельників: «Мы нарезаем заготовку для того, чтобы показать нашим домохозяйкам и детей научить как можно из простых овощей, самых доступных, украсить наши блюда».

 

Привітати Індустріальний район з днем народження приїхали навіть із Запоріжжя.

Дмитро Шатилов — гість із Запоріжжя: «Желаю порядок поддерживать, чтобы мероприятия проходили красочно, а не просто в красивые даты».

 

Місцеві кажуть: пам’ятають, ще коли весь район буяв квітом троянд. Знаходять у цьому символізм. Радіють від того, що мешкають саме тут.

Тетяна Кашина — місцева мешканка: «Самое большое желание, чтобы розы здесь были. Они когда -то были. Везде, на каждом закуточке. Так вот: чтобы он расцвел так, как было когда -то».

Дар’я Васекіна — місцева мешканка: «Это мой родной район. Я очень горжусь своим районом. Я работаю в Индустриальном районе».

Тетяна Абрамова — майстер виробничого навчання кухарів вищого професійного училища будівельників: «Побольше предприятий, в которых будет много-много рабочих мест, которые будут приносить прибыль и будет процветать наш район».

Евеліна Сударенко — місцева мешканка: «Я желаю счастья, чтобы здесь жило много людей».

Валерія — місцева мешканка: «Я желаю, чтобы было все хорошо».

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 вересня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

В області знову дощитиме. Крім цього, будьте готові до перепадів атмосферного тиску. Тож дізнаємося детальний прогноз для Дніпра та міст

17 Сентябрь, 18:00
“Чханівські читання”: у Дніпрі пройшов поетичний вечір до річниці поета-шістдесятника (ВІДЕО)

"Бо скільки не скаче у сказі горила, того що заховано в книгах боїться”: 14 вересня свій день народження святкував не

17 Сентябрь, 17:50
Іменні стипендії міського голови Дніпра можуть отримати люди від 14 до 35 років

У мерії Дніпра триває прийом документів на отримання іменних стипендій міського голови. Заявниками можуть бути особи віком від 14 до

17 Сентябрь, 17:27
Вареники від надзвичайників: рятувальники Дніпра частували гостей у власне свято (ВІДЕО)

17 вересня в Україні рятівники відзначають своє професійне свято. Надзвичайники у Дніпрі до святкування цього дня підготували низку урочистих заходів:

17 Сентябрь, 17:03
На Дніпропетровщині є школа-казка (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині є школа-казка. Принаймні так учбовий заклад називають самі діти, що в ній навчаються. Унікальність будинку знань - в

17 Сентябрь, 16:57
Підприємців та юристів Дніпра запрошують на безкоштовний семінар «Інтелектуальна власність як важливий актив сучасного бізнесу. Шляхи набуття прав та їх захисту»

24 вересня у Центральній міській бібліотеці (вул. Воскресенська, 23) на 3-му поверсі, у лекційній залі, відбудеться семінар «Інтелектуальна власність як

17 Сентябрь, 14:50
Народжені в День міста діти отримали грошові сертифікати від керівників Дніпра (фото)

Цьогоріч у День міста в акушерських відділеннях Дніпра народилися 22 дитини: 12 хлопчиків і 10 дівчаток. За традицією, що існує

17 Сентябрь, 14:45
У Дніпрі зухвало побили психічно хвору дівчину (КОМЕНТАР)

У Дніпрі зухвало побили психічно хвору дівчину. Злочин, як двоє охоронців на будмайданчику палкою та гумовим шлангом гамселять напівроздягнену жертву,

16 Сентябрь, 19:55