03 Июнь, 17:06

Призовий фонд у 100 тисяч гривень і квитки на фестиваль БеzViz: У Дніпрі нагородили переможців Кубка міської ради з футболу серед студентів, котрі мешкають у гуртожитках

27-31 травня у Дніпрі провели Кубок міської ради з футболу серед студентської молоді гуртожитків. Ініціаторами змагань виступили депутати Дніпровської міської ради Артем Павлов, Григорій Гельфер та Олег Тупиця. Вони ж заснували призовий фонд змагань, який становив 100 тисяч гривень. Участь у турнірі взяли 10 команд із різних закладів вищої освіти міста.
«У рамках комплексної програми розвитку молодіжної політики цього року ми вперше влаштували футбольні змагання серед студентства міста та виділили кошти на організацію, проведення турніру та призовий фонд, який розподілено між володарями І, ІІ та ІІІ місць. Сподіваємося, що це тільки початок і в наступному році буде більше команд із різних вишів та більше глядачів. Адже такі заходи є мотивацією й підтримкою для студентства на шляху до здорового способу життя та гармонійного розвитку», – сказав депутат Дніпровської міської ради Артем Павлов. 
До фінальної частини змагань потрапили чотири команди, серед яких і визначився переможець.
«Ідея організувати матчі між студентами гуртожитків – дуже вдала. Її подали мої колеги, я підтримав, і студенти на неї відгукнулися. Молоді люди розуміють, що університет – це не тільки навчання, що є ще вільний час, який варто проводити весело та корисно. Фінал був достойний, навіть драматичний. Футбол повинен повернутися, і мешканці міста мають уболівати за спортсменів по-справжньому – так, як і повинно бути у розвиненому європейському місті», – зазначив Григорій Гельфер.
Переможцем Кубка міської ради з футболу серед студентської молоді гуртожитків стала команда Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. А. Лазаряна, яка отримала сертифікат на 50 000 гривень. ІІ місце та грошовий приз у 30 000 гривень одержали студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а ІІІ місце посіла команда Дніпропетровської медичної академії МОЗ України (сертифікат на 20 000 грн).
«Ми давно готувалися та налаштовували себе на цей турнір. Ставили за мету найвищий результат – дійти до перемоги. І от ми це зробили. Враження від того найліпші. На отримані гроші ми хочемо придбати форму та спортінвентар. Через півроку половина нашої команди випуститься з вишу, тож таким чином ми хочемо залишити слід по собі, щоб після нас хлопцям було з чим тренуватися і щоб вони тримали цю високу планку», – поділився враженнями капітан команди студентів Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. А. Лазаряна Максим Власенко.
Особливістю цих змагань стало те, що нагороди отримали не тільки гравці, а й уболівальники. Найяскравішим групам підтримки вручили квитки на культурно-масові заходи у місті, зокрема на музичний фестиваль БеzViz, який проходитиме з 2 до 4 серпня.
«Ідея такого формату змагань народилася дуже вчасно. У нас були і кубки, й турніри, але базувалися вони виключно на ентузіазмі, а цього разу ми маємо змагання, що фінансуються. Крім цього, приємним сюрпризом і своєрідною фішкою цієї події є нагородження вболівальників. Адже молодь у нас не тільки спортивна, вона ще й високоінтелектуальна та культурно розвинена, і це потрібно підтримувати», – зазначила заступник директора-начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра Дар’я Біла.

Вибір редакції

У Дніпрі вимагають звільнити обвинувачених керівників центру реабілітації «Майбутнє Дніпра» (КОМЕНТАР)

Їм інкримінують катування та утримання людей проти волі. Учасники акції, також керівники або клієнти подібних центрів переконані: організації лише надають

19 Июнь, 09:24
У Дніпрі іномарка смертельно травмувала двох пішоходів (КОМЕНТАР)

У Дніпрі іномарка смертельно травмувала двох пішоходів, ще одному чоловікові поталанило — за мить до наїзду він встиг відскочити в

18 Июнь, 22:22
Прогноз погоди на середу, 19 червня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июнь, 18:20
Дніпровський дитсадок №165 перетворюють на сучасний дошкільний заклад

  Крок за кроком дніпровський дитсадок №165 перетворюється на сучасний та комфортний. Дошкільний заклад із півстолітньою історією – вже з

18 Июнь, 13:57
У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38