20 Июнь, 22:48

Проїзду «по 8» у Дніпрі поки що не буде: мерія веде перемовини з перевізниками (ВІДЕО)

Вартість проїзду у маршрутках Дніпра найближчим часом не збільшиться. Міський голова Борис Філатов зазначив: відповідне рішення виконкому поки що не реалізоване, наразі триває діалог із перевізниками. На брифінгу мер також згадав й про інші наболілі теми, як то забруднене озеро у парку Глоби та незавершений ремонт проспекту Героїв. Детальніше — дивіться у сюжеті.   Проїзду по 8 поки що не буде. Рішення виконкому про збільшення вартості проїзду у маршрутних таксі Дніпра залишається без реалізації. Міський голова Борис Філатов заявив: втілити його можна тільки після укладення додаткових угод із перевізниками щодо кожного окремого маршруту. Більше того: перевізники, які вже зараз вимагатимуть більшу вартість, можуть втратити свої маршрути.
Борис Філатов, міський голова: «Наша задача — постепенно выдавливать с рынка недобросовестных перевозчиков, и путём экономических и административных методов принуждать их к замене подвижного состава на подвижной состав более повышенной комфортности, более повышенной пассажировместимости».
Наступне питання, що його мер озвучив на брифінгу — забрудненість озера у парку імені Глоби. За його словами, з моменту будівництва водойми, тобто з 1949 року, там ніколи не прибирали мул. Накопичилося всього 30 тисяч кубометрів — наразі дістати й утилізувати його неможливо. Це планують зробити наступного року.
Борис Філатов, міський голова: «Представьте себе, если сейчас, в такую колоссальную жару мы начнём осушать озеро и пытаться оттуда вывезти 30 тысяч кубометров ила. Какая вообще вонь и смрад пойдёт по всему центру города. Кроме того, для того, чтобы провести гидроизоляционные работы, работы, связанные с летним кинотеатром, нужно как минимум 200 млн гривен. Поэтому надо будет садиться и думать где нам в 20 году брать эти деньги».
Кіоски на зупинкових комплексах у центрі міста будуть демонтовані. На зупинці «Січових стрільців» уже прибрали один, наступний — на розі Глінки і Володимира Мономаха. Договори з підприємцями переглянуть, а самі МАФи запропонують перенести в інші місця. Нагадаємо: нещодавно звільнили директора КП “Дніпротранскомплекс” Михайла Семчука — через виявлені корупційні схеми».
Борис Філатов, міський голова: «Мы постараемся, естественно, учесть все убытки, которые понесли инвесторы в результате недобросовестной работы профильного коммунального предприятия, выработать какую-то ситуацию win-win, чтобы бизнесмены не пострадали. Хорошее начинание по установке европейских остановок, по установке боллардов, по размещению информационных табло превратили просто в коммерческую историю».
Щодо капітального ремонту проспекту Героїв. Роботи призупинили через скаргу однієї з компаній до Антимонопольного комітету, що заблокував відповідний тендер. Днями питання розглянуть і тоді ремонт зможуть відновити».
Борис Філатов, міський голова: «Если будет положительное решение Антимонопольного комитета, на что я надеюсь, ремонт проспекта Героев закончится в течение трёх недель. С ливнёвками, бордюрами, карманами».
Борис Філатов, міський голова: «Крім того, за дорученням міського голови, земельний податок для автозаправок, що торгують алкоголем і тютюновими виробами, піднімуть до 10 відсотків. Решті станцій — до 6. Борис Філатов каже: наразі у Дніпрі такий податок — найнижчий в країні — це 2,3 відсотка».
Борис Філатов, міський голова: «Мы понимаем прекрасно, что за автозаправочными станциями стоят серьёзнейшие игроки, крупные нефтяные компании, но они должны платить в бюджет, в том числе, как они платят в других территориальных громадах».  

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58