24 Июнь, 13:47

Одне з найбільших теплопостачальних підприємств Дніпра «Теплоенерго» підготувалося до опалювального сезону на понад 40%

Дніпро готується до опалювального сезону. Так, на найбільшому теплопостачальному комунальному підприємстві «Теплоенерго», яке опалює понад 80% міста, складено відповідні графіки підготовчих робіт щодо кожної котельні та теплорозподільчого пункту.

На сьогодні КП «Теплоенерго» підготовлено на понад 40%. Зокрема, проводиться заміна, ремонт та модернізація котлів, насосів, технологічного устаткування, теплових мереж, а також відновлення теплоізоляції. Наразі в роботі заміна 6 котлів на нові сучасні, енергоощадні, капітальний ремонт 3,5 кілометра теплових мереж, відновлення 6 кілометрів теплоізоляції. Закінчується капітальний ремонт одного з котлів у котельні за адресою: вул. 8 Березня, 32. Котел вичерпав свій термін експлуатації. Він пропрацював 33 роки. До цього часу проводилися лише поточні ремонти.

«Повністю замінили трубну частину котла, колектори, крани. Зробили ревізію запірної арматури, виконали гідравлічні випробування. Залишилося провести ізоляцію трубопроводу, пофарбувати та очистити димоходи від залишків будівельних матеріалів», – сказав під час виїзної пресконференції 24 червня начальник теплової дільниці №1 КП «Теплоенерго» Анатолій Лавренюк.

Зі свого боку, майстер теплової дільниці Надія Мірошнікова додала: в цілому котельня підготовлена до опалювального сезону майже на 80%.

«Проводиться поточний ремонт ще одного котла, а також ревізія іншого технологічного обладнання. Йдемо за графіком. Тому все заплановане встигнемо зробити», – наголосила майстер котельні.

Один із видів підготовчих робіт до опалювального сезону – капітальний ремонт (заміна) теплових мереж. Нині завершується заміна магістральної теплової мережі довжиною 369 погонних метрів по вул. Батумській.

«Ця теплотраса експлуатується понад 40 років. Гідравлічні випробування, які були проведені після закінчення опалювального сезону, показали часткові пориви трубопроводів теплової мережі. Тому було ухвалене рішення її замінити, щоб уникнути аварійних ситуацій під час опалювального сезону. Цією теплотрасою подається тепло до 233 житлових будинків, 10 дитячих садків, 12 шкіл, 6 лікарень Індустріального району міста. Крім цього, в згаданому районі також вже замінено теплові мережі по вулицях Осінній та Тверській», – розповів Анатолій Лавренюк.

За словами заступника директора КП «Теплоенерго» Володимира Білана, загалом до початку опалювального сезону підприємство замінить 27 котлів, 41 насос, 10,5 кілометра теплотрас, відновить 36,5 кілометра теплоізоляції.

«Завдяки таким капітальним роботам підвищиться якість теплопостачання, а також буде економія електроенергії та природного газу. Докладаємо всіх зусиль, щоб якісно підготуватися до опалювального сезону. Водночас закликаємо наших абонентів розрахуватися з боргами. Борг населення перед підприємством наразі складає майже 700 млн грн.», – додав заступник директора КП «Теплоенерго».

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09