26 Июнь, 16:12

Мотиваційна зустріч у форматі real talk: У Дніпрі організували незвичне привітання медалістів

У Дніпрі привітали золотих і срібних медалістів. Відзнаки за досягнення навчання здобули 183 випускники шкіл міста. Цьогоріч для медалістів організували церемонію у незвичному форматі.
«Ми привітали наших медалістів. Мені сподобалося, що цей захід мав неофіційний характер. Ми змінили формат – щоб не було довгих промов чиновників, депутатів. Тепер у нас живе спілкування: з питаннями, котрі цікавлять дітей на порозі дорослого життя. Були хороші спікери. Тож такий формат застосовуватимемо й надалі. Ми живемо в новий час, і такі мотиваційні зустрічі важливі, зокрема для визначення майбутньої кар’єри», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час привітання медалістів 26 червня.
Спікерами мотиваційної зустрічі стали голова Асоціації «Ноосфера» Михайло Рябоконь, голова Всеукраїнської громадської організації «Street Workout Ukraine» Денис Мінін і директорка навчально-виховного комплексу № 148 «Планета Щастя» Наталія Мітікова. До них медалісти мали можливість поставити будь-які запитання. Говорили про хобі, життєві цілі та цінності. Авторці найцікавішого, на думку Бориса Філатова, питання мер Дніпра подарував книгу Юваля Ной Харари «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього». Її отримала Марія Жилка, котра цікавилася захопленням мера подорожами на мотоциклі. Дівчина каже: щоб сформулювати своє запитання, довелося не лише пошукати інформацію в мережі, а й запитати в батьків.
«Я подивилася на різних сайтах, попитала у батьків – вони більше знають. Мені сказали, що він драйвер, цікавиться мотоспортом і японським мистецтвом. Я почитала, він цим цікавиться, тож вирішила спитати», – розповіла Марія Жилка.
Серед гостей свята «Золота надія» також медалістка Аліса Адамська. Дівчина одна з небагатьох в Україні здобула 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з англійської.
«В Україні таких, я можу помилятися, близько двохсот людей. Тут має значення удача, бо «вибити» такий результат – рідко так буває», – повідомила медалістка. Володарі золотих і срібних медалей отримали також подарунки та вітальні листи.

Вибір редакції

Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58
День Металурга у Дніпрі святкуватимуть разом із Сергієм Бабкіним і гуртом O`Torvald

У Дніпрі 20 липня о честь святкування Дня металурга відбудеться безкоштовний концерт, чере який  буде перекрито частину проспекту Петра Калнишевського.

17 Июль, 19:33
Проект «Наш острів» у Дніпрі: три музичні фестивалі на Монастирському острові (ВІДЕО)

    Уже цього тижня Дніпро охопить фестивальне божевілля. Три музичні події міжнародного рівня — “Джаз на Дніпрі”, “Облака” та

16 Июль, 23:39
Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня 2019, Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня, середу. Дніпро і область  

16 Июль, 23:30