27 Июнь, 17:46

Повернення “Великого вальсу” в Дніпро — прем’єра в академічному театрі опери та балету (ВІДЕО)

Повернення “Великого вальсу”. Дніпровській театр опери та балету відродив постановку на музику Йоганна Штрауса. Балет презентували з оновленим складом акторів та сучасною сценографією. На репетиції та прем’єрі вистави побувала знімальна група «9 каналу». Як готували спектакль — далі в сюжеті. Бухгалтерка Тетяна Вікторівна — у передчутті особливих вражень. Згадує, як ще у дитинстві переглядала однойменний фільм “Великий вальс”. Тоді була вражена музикою та величними костюмами 19 століття. На прем`єру прийшла разом з подругою— відродити тодішні почуття.

 Тетяна Ребріна, глядачка театру: «Сейчас я в предвкушении услышать шикарную музыку, увидеть балет великолепный, великолепные декорации”.

Вперше балет “Великий вальс” у Дніпрі ставили ще тридцять два роки тому. Постановники розповідають: драматургії за музикою Йоганна Штрауса в Україні немає, тому розробка театру — авторська.

Олена Біленко, виконувачка обов’язків художнього керівника балету: «У нас был дирижер Шпак Николай Алексеевич, с Зоей Евгеньевной они создали именно, чтобы это был полноценный, выстроено драматургически дейтсвие и первого, и второго, и третьего акта, при том, используя только музыку как бы Штрауса”.

Щоб якомога точніше передати настрій середини 19 століття, артисти вивчали біографію композитора, читали книги та переглядали фільми про Штрауса-молодшого. Протягом 6 місяців виснажливих репетицій крок за кроком вживалися у ролі.

Олександр Габелко, соліст Дніпропетровського академічного театру опери та балету:  “Он был немножко по-хорошему сумасшедшим. Ну, все великие композиторы, они были по-своему сумасшедшие. И вот это тоже одна из сложностей: тяжело передать вот это сумасшествие таким, какое оно было на самом деле”.

Ілона Кравченко, артистка Дніпропетровського академічного театру опери та балету: «— Анна — она такая нежная, она очень его любила. 

— У нас особенность этой партии является то, что мы являемся парой в жизни…

— … и интересно проявлять свои чувства, показать любовь».

У найближчій час побачити виставу можна 30 червня і 3 липня. А поки майстерність постановників, музикантів та балету театру набирає все більше відданих фанатів.

 Дмитро Корабльов, постійний глядач театру: «Я в этот театр хожу очень часто. Вообще я люблю классику. Классика — она бессмертна в любом… Главное ее хорошо исполнять”.

  Автор — Анастасія Парнет Камера — Олександр Наумов

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59