27 Июнь, 16:03

Як створити в Україні сприятливе середовище для бізнесу (ВІДЕО)

З робочим візитом до Дніпра 26 червня завітав експерт у сфері фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики, колишній заступник міністра фінансів України Сергій Марченко. Співавтор змін до податкового та бюджетного кодексів приїхав до Дніпра для спілкування з місцевими підприємцями. Сергій Марченко говорить, що бізнес в Україні — сфера перспективна, і за останні 3-4 роки ситуація з ведення бізнесу суттєво покращилася з точки зору стабілізації існуючого правового поля і з точки зору процедури ведення бізнесу. Вже зараз, згідно зі звітом Світового банку, Україна у 2019 році за загальним показником легкості ведення бізнесу посідає 71 місце серед 190 країн світу, що на 41 сходинку вище, порівняно із 2014 роком.
Сергій Марченко, експерт у сфері фіксальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики: «Что касается государства и чем правительство может помочь — считаю, что просто не нужно мешать. Креативным и умным людям не нужно мешать, запугивать проверками, не нужно им навязывать какую-то политику. Для них нужно просто создать условия комфортного проживания. Силовые методы вообще не работают. Они вызывают негативную реакцию. Не нужно «кошмарить» бизнес. Люди, которые работают за рабочими местами,  не виноваты в том, что кто-то пытается их использовать в чем-то».
26 червня економічний експерт Сергій Марченко завітав до Дніпра. Він високо оцінює потенціал регіону. Дніпропетровщина, на його думку, спроможна стати інноваційним хабом. Насамперед мав на меті дізнатися від місцевих підприємців, як вони бачать подальший розвиток бізнесу в Україні. Саме тому ініціював низку зустрічей із активними бізнесменами.
Сергій Марченко, експерт у сфері фіксальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики: «Здесь уникальная территория, где объединяются старая индустрия с технологиями прошлого столетия и новая индустрия — это космос. Это работает вместе. Мне нравятся новые, инновационные проекты. Инвестиции заходят в эту сферу там, где есть что-то новое и интересное».
Пан Максим власну справу розвиває вже десять років. За цей час, каже, чимало змінилося, однак хочеться більше. На думку підприємця, зустрічі з фаховими експертами та спільно вироблені стратегії — один із дієвих інструментів для позитивного впливу на розиток бізнесу в Україні.
Максим Ткаченко, серійний бізнесмен, займається стартапами: «Нам бы хотелось дополнительных бюджетов на стартапы. Чтобы были посевные инвестиции от государства, чтобы молодежь чувствовала, что у них тут будущее. Бизнес хочет перемен и политики хотят перемен. И если мы не будем плотно общаться, высказывать свою проблематику, желания, фантазии, то у нас ничего не будет происходить. То есть мы должны быть максимально открытыми и максимально коммуницировать».

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59