03 Июль, 22:17

Падіння інтернету. Імовірна причина — DDOS-атака на локальні форуми в Гонконгу

 Найбільший у світі DNS-сервіс Cloudflare на офіційному сайті  повідомив про проблеми із продуктивністю. Через несправність всесвітній інтернет перестав працювати на півгодини. Компанія повідомляє, що перебої в роботі Cloudflare виникли на території багатьох країн по всьому світу, в тому числі в Росії, Китаї, США, Великобританії, Франції та Польщі. Через падіння сервісу зник доступ до великої кількості сайтів, в тому числі до сайту перевірки доступності інтернет-ресурсів Downdetector.   Cloudflare Через деякий час Downdetector відновив свою роботу. За даними ресурсу, найбільша кількість збоїв в Cloudflare — в Європі і США. В Україні  проблеми найбільш відчутні в Києві. Імовірна причина збою —  DDOS- атака  уряду Гонконгу на локальні форуми, де протестуючі обмінювалися інформацією.  В Гонконгу тривають масові протести.  

Протести розпочались на початку червня через новий закон, який розглядав парламент.  Мова йде  про поправку щодо екстрадиції підозрюваних осіб, які переховуються від правосуддя. Відповідно до неї, підсудних дозволяли б екстрадувати в Тайвань, Макао, материковий Китай та інші країни.

Протестувальники переконані, що завдяки цьому закону Китай зміг би репресувати дисидентів, політичних активістів і тих, хто втік у Гонконг. Закон також називають  черговим кроком до втрати автономії міста.
фото — BBC.com Засновник Cloudflare Метью Прінс у себе в Twitter-акаунті повідомив: компанія працює над відновленням роботи сервісів. І додав: масовий ріст напруги на процесори, власне, і призвів до виходу із ладу мережі.

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59