04 Июль, 20:43

Викрали директора та наклали арешт на майно. Податкова міліція Дніпропетровщини відкрила кримінальне провадження щодо фіктивного підприємства компанії “Софт Оіл”(ВІДЕО)

Представники компанії запевняють: фіктивної діяльності не проводять. У відповідь — подали заяву до правоохоронців про незаконне затримання керівника, Кирила Суворова, якого три тижні утримували на турбазі без документів та зв’язку.   Компанія “Софт Оіл”. 27 травня цього року директора Кирила Суворова взяли до себе співробітники податкової міліції Дніпропетровської області і провели допит в якості свідка у кримінальному провадженні щодо фіктивного підприємства. За два дні приїхали на нафтобазу компанії у Миколаєві та арештували майно — 11 з половиною тисяч тонн базової оливи. Тоді заступник директора Дмитро Олійник почав з’ясовувати що відбувається, адже Кирило не виходив на зв’язок — перед допитом у нього відібрали паспорт і мобільний.
В’ячеслав Тиховліс, адвокат: «Він був допитаний в якості свідка. При цьому, за його інформацією, слідчий дуже на нього таки давив, певним чином погрожував та примушував до дачі показань, оскільки казав, що якщо не будуть саме такі показання, то у подальшому буде гірше».
Після допиту директора не відпустили — він ночував у приміщенні податківців. Далі, нібито задля його ж безпеки, Кирила перевезли на турбазу під нагляд двох чоловіків. За кілька днів локація змінилася іншою турбазою — там Кирило пробув до 18 червня, поки не втік. Протягом цього часу його шукав заступник разом з адвокатом. Той на початку червня подав заяви до дніпропетровської прокуратури та податкової міліції.
В’ячеслав Тиховліс, адвокат: «В цих заявах він писав, що у мене є інформація, що Суворов Кирил був допитаний у кримінальному провадженні такому-то. І просив залучити його, як адвоката, для забезпечення захисту Суворова Кирила. На заяви, які подавалися 3 червня, 4 червня він не отримав жодної відповіді — ані усної, ані письмової».
Наступний крок — заява до Жовтневого районного суду про викрадення людини. На судове засідання по розгляду заяви прийшов слідчий податкової міліції і розповів: Кирила допитували двічі — 27 травня та 5 червня, а потім його нібито відпустили і більше не бачили.
В’ячеслав Тиховліс, адвокат: «Кирило все також і не знаходився. Адвокатом після цього всього — отримання інформації від родичів, слідчого, прокурора — було подано заяву про викрадення людини до Жовтневого районного відділу поліції міста Дніпра 18 червня».
Поліція відкрила кримінальне провадження, справою також займаються у Державному бюро розслідувань. А Кирилу вдалося втекти з турбази, де його утримували протягом трьох тижнів.
 В’ячеслав Тиховліс, адвокат: «І наразі він зараз побоюється за своє життя та здоров’я. Відповідно повідомляє ці всі правоохоронні органи про вказаний факт. І підтверджує, що він дійсно був директором підприємства, він підписував необхідні документи. І фіктивного підприємства наразі зараз у діяльності ТОВ “Софт Оіл” немає».
Слідчі дії тривають. Арешт на імпортований товар компанії у Миколаєві апеляційний суд зняв своєю ухвалою від 25 червня. Проте податкова міліція продовжує розслідувати провадження щодо фіктивного підприємства. До миколаївської митниці направили інформацію про це провадження, митниця у відповідь склала протокол про порушення митних правил. Його досі не розглянули — товариство поки не може розпоряджатися товаром. Крім того, у Дніпропетровській та інших областях провели обшуки на нафтобазах “Софт Оіл”. Наразі адвокати працюють над визнанням цих обшуків незаконними.
В’ячеслав Тиховліс, адвокат: «Чекаємо результатів розслідування і вчиняємо активні дії щодо того, щоб це розслідування якомога швидше завершилося. Та щоб виявили винних осіб, які саме приймали рішення про його затримання та про його утримання на відповідних місцях протягом трьох тижнів».

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09