08 Июль, 20:36

У Кривому Розі містянин врятував від смерті двох білченят (ВІДЕО)

Дивовижна історія порятунку двох більченят на Дніпропетровщині не залишить байдужим жодного. Через негоду руді маленькі гризуни в одну мить залишилися і без батьків, і без домівки. Величезна тополя, в якій було розташоване дубло, впала. Хто серед зламаного гілля почув скімлення тварин, розкаже  Артур Терещенко. Ці світлини Дмитро зробив одразу після буревію, який на початку липня промчав у Кривому Розі. На фото серед повалених дерев та зламаного гілля лежать двоє білченят.
Дмитро, знайшов білок: «На соседней улице под ветками тополь упал, и с тополя их, видимо, во время грозы струсило».
  Дмитро згадує: спочатку під гілками почув тихе пищання. А трохи згодом побачив рудих пухнастиків, які ледь дихали й майже не ворушилися. Мами тваринок поруч не було, тож чуйний чоловік вирішив забрати малюків до себе.  
 Дмитро, знайшов білок: «Я так их забрал, определил, приютил. Напоили их водой, ну, и всё».
Наступного ранку пухнастиків відвезли до ветеринарів на обстеження:  
» Дуже ослаблені і травмовані. Це самец у нас — хлопчик. Так, а це хто у нас такий маленький? Теж два самця — два хлопчики. Ну що ж, все зробимо, щоб їх спасти».
Після ретельного обстеження ветеринари констатують: тваринки хоч і дуже знесилені, але шанси вижити є.
Віктор Корольков, завідувач ветеринарної клініки: «Прогноз осторожний. Більчата дуже маленькі. Їх потрібно годувати через кожні дві години. На даний час у нас є замінник молока і будем кормить їх, вихаживать».
  Щоб стати на ноги, малечі знадобиться півтора місяця. А потім тваринок можна залишити в оселі. Утримують їх, як звичайних гризунів. Особливість лише в тому, що руді пухнастики потребують елементарного спокою. Тетяна вже має досвід догляду за білками, тому одразу погодилася забрати врятовану парочку на вигодовування.
Тетяна Литвиненко, має досвід утримування білок: «Белок вырастить очень сложно, а малышей особенно. Это как бы такие очень нежные создания для выкормки.  Это грызуны, но особенные грызуны. Им фисташки нельзя. Много есть орешков, которые им нельзя — арахис нельзя».
Під час останньої негоди, що накрила область, загинули та травмувалися сотні тварин і птахів. Більшість із них без допомоги ветеринарів приречені на смерть. Утім, доля цих двох малюків виявилася щасливою. Автор — Артур Терещенко Камера — Олександр Самсонов

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59