10 Июль, 21:15

У Дніпрі попрощалися з військовослужбовцем 53 механізованої бригади Владиславом Локтіоновим (ВІДЕО)

У Дніпрі простилися з військовослужбовцем 53 механізованої бригади 42-річним Владиславом Локтіоновим . Він – батько одинак. Служив з 2015 року, пережив полон, виграв усі суди проти військової частини, що оголосила його дезертиром, й знову повернувся на передову. Локтіонов загинув 7 липня під ворожим обстрілом поблизу Торецька на Донеччині. Прощатися з бійцем прийшли родичі та знайомі. Прощатися з бійцем прийшло кілька десятків людей. Волонтери, родичі, побратими, правозахисники. Владислав пройшов полон так званої ЛНР та кілька судових процесів проти військової частини, що оголосила його дезертиром, але все ж вирішив повернутись на фронт.
Людмила Оскаленко, сусідка загиблого: «Бистро зібрав усі документи, за якісь 3 дня. І уїхав. Мамі 26 було, день народження, мая. А 29 він вже був на передовій. Ще позвонив, з котиком грався. Казав: я приїду, котика заберу додому. І все — на другий день його не стало».
Владислав Локтіонов служити пішов у 2015 у складі 92 механізованої бригади. Потім потрапив у полон, де провів рік і вісім місяців. За життя, розповідав,  отримав наказ плисти за човном на ворожий берег річки Сіверський Донець. Цю тезу потім доводив у суді, після того, як військова частина оголосила його дезертиром.
«Когда я вот уже буквально сзади поучил по затылку удар. В тот момент страха, как такового, я ещё не до конца осознал что именно произошло. Я сказал, что я приехал мстить им – чеченам, за то , что они делали с нашими пацанами».
Судовий процес проти військової частини тривав більше півроку. Колишній військовополонений виграв — довів, що ім’я його чесне. Вдома після цього не затримався – повернувся на фронт за кілька місяців у складі 53 механізованої бригади.
Дмитро Рева, правозахисник: «Сатисфакцию он получил, но ему было мало — и он только получил решения суда, и фактически сказу подписал контракт, и пошел на передовую».
Солдат загинув 7 липня під Торецьком на Донеччині. Ворожа міна влучила у бліндаж, де був боєць.
Андрій Пінчук, військовослужбовець 53 механізованої бригади ЗСУ: «Позиция была расстреляна большим количеством снарядов — это я видел. Я видел то место. Я сразу же пришел туда, где он погиб. Шансов у него не было».
Побратими розповідають: попри труднощі полону та судові тяжби, Локтіонов був налаштований оптимістично і вірив, що прискорить завершення війни.
Андрій Пінчук, військовослужбовець 53 механізованої бригади ЗСУ: «Он пошёл на войну ради жизни. Для того, чтобы остановить это всё кровопролитие. Но, к сожалению, он отдал за эту идею свою жизнь».
У чоловіка залишилась мати і восьмирічний син, якого він виховував сам.
Людмила Оскаленко, сусідка загиблого: «Вчора йому сообщили, що папи не стало. Він ще не понімає, він ввечері підходе і каже: його начальство от пусте і він приїде. Він ще не особо знає, що таке горе».
 

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59