11 Июль, 20:18

У Дніпрі відбудеться урочиста хода в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 

14 липня в Дніпрі відбудеться урочиста хода в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В ній візьмуть участь близько 500 дітей учасників всеукраїнського етапу змагань з різних областей України. Вони пройдуть урочистим маршем вулицями міста до оглядового майданчика парку культури та відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка. Про це під час пресконференції повідомила заступник директора — начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.
«Дніпро вперше зустрічає таку велику кількість джур. Із усієї України до нас приїхали 26 команд старшої вікової категорії та ще 19 роїв молодшого віку. Спільними зусиллями ми підготували яскравий флешмоб, який відбудеться 14 липня о 12:00 на оглядовому майданчику в парку культури та відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка. Там також будуть нагороджені переможці та учасники фінального етапу гри «Джура». Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста прийти і побачити, які чудові та завзяті наші українські діти. Нам є ким пишатися», – сказала Дар’я Біла. 
Цього року Дніпропетровщина вперше приймає Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З 3 по 14 липня в селі Орлівщина на базі центру «Перлина Придніпров’я» змагаються майже півсотні роїв із усієї України. Всі вони – переможці обласних етапів гри. Крім цього, особливістю цьогорічних змагань є те, що в них беруть участь діти не тільки старшої вікової категорії 15-17 років, а ще й молодші діти віком від 11-15 років.
«Цьогоріч ми попередньо оголосили конкурс для середньої вікової групи учасників, це учні 5-8 класів. І, власне, зараз на Січеславщині вперше започаткована традиція, де фактично відбуваються два таборування старшої вікової групи й середньої. Тож із цього року саме від Дніпра стартує оновлення гри «Джура», коли в школах буде постійно працювати принаймні дві вікові категорії старші діти й менші. При чому старші допомагатимуть у навчанні середньої ланки. Це все робиться відповідно до нового положення про військово-патріотичну гру «Джура», яке нещодавно затвердив уряд», – зазначив директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько.

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59