11 Июль, 17:11

У мерії Дніпра розповіли про розвиток електротранспорту в місті

У Дніпрі триває робота з реконструкції тролейбусного маршруту на житловий масив Сонячний. Наразі проект виконаний на 70%. З-поміж іншого, вже встановлено опори, частково прокладена контактна мережа, облаштовано додатковий виїзд з вул. Малиновського на просп. Слобожанський, прокладено живильний фідер до тягової підстанції, яку незабаром оснастять сучасним додатковим обладнанням.

«Плануємо, у вересні до Дня міста зробити подарунок для мешканців житлового масиву Сонячний – запустити електрифікований тролейбусний маршрут №14. Паралельно із запуском цього маршруту також плануємо відновити роботу всіх інших тролейбусних маршрутів через Новий міст, які курсують у напрямку лівого берега», – розповів під час прямої телефонної лінії 10 липня директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

За його словами, паралельно проводяться проектні роботи з подовження тролейбусного маршруту до ж/м Перемога-6. Посадовець також нагадав, що до виходу на маршрути готують першу партію нових трамвайних вагонів, які раніше були у використанні в Німеччині. Крім цього, наразі триває фінансовий аудит комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» у рамках кредитного договору, підписаного між підприємством і Європейським банком реконструкції та розвитку на придбання 44 тролейбусів. Планується, що перша партія машин має надійти вже до кінця нинішнього року.

Водночас представник мерії розповів і про заплановане зростання вартості проїзду в електротранспорті. Це передусім пов’язано із комплексом факторів, що на це впливають, – це й заробітна плата, суттєве подорожчанням електроенергії.

«При рості вартості електроенергії з’являється дефіцит у відповідних платіжках, оскільки витрати на електроенергії серед інших у галузі електротранспорту становлять близько 80%. Тому, щоб не перерозподіляти кошти, які закладені на розвиток електротранспорту (капітальні ремонти трамваїв, тролейбусів, відкриття нових маршрутів) на тариф, прийнято рішення про збільшення його вартості до 5-6 грн. Остаточне рішення має ухвалити виконавчий комітет міської ради», – додав Ігор Маковцев.

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59