12 Июль, 19:03

Володимир Зеленський та Борис Філатов обговорили перспективи реконструкції Дніпровського аеропорту

12 липня до Дніпра приїхав президент України Володимир Зеленський. Разом із міським головою Борисом Філатовим вони обговорили перспективи реконструкції Дніпровського аеропорту. Так, глава держави зазначив, що місто-мільйонник не може повноцінно функціонувати без летовища.
«Ми допоможемо вам. Кошти будуть, тому що ми розуміємо що таке для міста-мільйонника аеропорт», – додав Володимир Зеленський.
  Завдяки державно-приватному партнерству, у Дніпрі може з’явитися сучасне летовище. Так, про готовність взятися за осучаснення термінала Дніпровського аеропорту свого часу висловився відомий український бізнесмен Олександр Ярославський. Для цього необхідне, зокрема, державне фінансування аеродромного комплексу.  
«Дніпро залишається чи не єдиним містом-мільйонником, що не має сучасних повітряних воріт. Будівництво аеропорту за межами Дніпра значно зменшить пасажиропотік не тільки у нашому місті, а й у сусідніх – наприклад, Запоріжжі»,  – у свою чергу зазначив Борис Філатов.
  Нагадаємо, електронну петицію з проханням сприяти фінансуванню державою реконструкції діючого летовища чи будівництва нової злітно-посадкової смуги Дніпровського аеропорту на сайті глави держави було зареєстровано ще торік. Звернення набрало понад 25 тис. голосів і було розглянуто тодішнім очільником країни. У відповідь на петицію було зазначено, що в 2019 році окремою бюджетною програмою в державному кошторисі передбачено 200 млн грн на проєктування аеропорту «Придніпров’я» у Дніпропетровській області. Однак гроші виділені не були. Після відкритого звернення міського голови Дніпра Бориса Філатова до президента України Володимира Зеленського 25 червня, за дорученням Кабінету Міністрів України 200 млн грн на проєктування аеропорту у сел. Солоному було перерозподілено на реконструкцію летовища у Дніпрі.

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59