26 червня — Всесвітній день «Візьми собаку на роботу».
26 червня — день, який має назву візьми свою собаку на роботу. Запровадили його американці, після Дня батька у них цілий тиждень, присвячений собакам. В один із днів проводять навіть спеціальні вечірки для улюбленців. Вперше таку акцію провели у 1999 році — у такий спосіб заохотили підприємства дозволити працівникам прийти на робочі місця із своїми собаками — одну п’ятницю на рік. Це має привернути увагу до собак, які живуть у притулках і сприяти створенню дружньої до тварин інфраструктури в містах. До цього руху швидко приєдналися Канада, Австралія, Нова Зеландія, Ізраїль та Україна.
Через пандемію кронавірусу цьогорічна акція в Дніпрі масовою не стала – багато офісів досі не відновили роботу в повному обсязі, деякі підприємства взагалі закрилися.
Менше із тим, люди у різних містах прийшли на роботу із своїми собаками. Учасники акції викладають фото з чотирилапими на робочих місцях у фейсбук та інстаграм з хештегами #лапивофісі та #обєднанілюбовю.

Вперше українці з собаками прийшли на роботу у 2013 році у Львові. А у 2019-му до ініціативи долучилось 550 компаній з 90 міст України.
Такса на ім’я Кокс прийшла до Дніпропетровського Національного Історичного музею ім.Яворницького разом із хазяйкою – волонтерка і письменниція Ганна працює у відділі АТО.

Пес Кокс – відомий в Україні собака. Він став героєм книги Ганни Теряник “Пригоди Кокса”. Учасник акції “Візьми собаку на роботу” обійшов майже всі приміщення музею. Побував і в кабінеті директорки.
