22 січня — день пам’яті першого з Небесної Сотні, Сергія Нігояна (ВІДЕО)22 января, 2015 21:51

Наш земляк, вірменин Сергій Нігоян, довів усьому світові : українець — це не національність, українець — це стан душі.

Сергія Нігояна поховали в рідному селі Березнуватка, що у Солонянському районі. У річницю загибелі хлопця на цвинтар до могили Героя вшанувати пам’ять приїхали близько півтисячі людей зі всієї Дніпропетровщини та України.

Він жив на вулиці Шевченка. Дуже цим пишався, розказують односельці Сергія Нігояна. Сьогодні на його шкільній парті лежить Кобзар. У школі про нього розповідають, затаївши подих. Кажуть, його смерть — тяжка втрата для всієї Березнуватки.

За розповідями вчителів, Сергій завжди вважав себе вірменином за національністю. Мріяв переїхати жити до країни, де народилися його батьки. І лише в 9 класі зрозумів: він — українець.

На Майдан Сергій без роздумів поїхав, щойно по телебаченню побачив, як правоохоронці жорстоко побили студентів. Там захворів, приїхав додому. Але навіть не долікувавшись, не зважаючи на вмовляння батьків не їхати до столиці, все ж повернувся на Майдан. Там і віддав за Україну найцінніше — життя.

Минув рік. Біля монументу Сергія знову з півтисячі людей. Прапори україни та Вірменії, “Плине кача” та хвилина мовчання.


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление