7 липня у Кам’янському відбувся семінар з надання адміністративних послуг для 16 територіальних громад області7 июля, 2016 17:34

Головна мета заходу — показати фахівцям яким чином можна покращити рівень надання адміністративних послуг для громадян

Центри надання адмінпослуг явище відносно нове. Перші з них у нашій області з’явилися навесні. І встигли зарекомендувати себе, як підрозділ, що робить комфортним і швидким надання адміністративних послуг в різних сферах. 7 липня виїзний семінар провели в Кам’янському, де знаходиться один із найкращих Центрів із надання адмінпослуг в Україні. Тож саме сюди у четвер з’їхалися представники 16 територіальних громад області. Головна мета заходу — показати фахівцям, яким чином можна покращити рівень надання адміністративниг послуг для громадян. Іншими словами — поділитися вдалим досвідом.

‘Сергій Носачов, в.о. голови Центра надання адмінпослуг Апостолівської територіальної громади: «Досвід таких семінарів дуже важливий і необхідний. Приїхали м також, переймати досвід місцевих ЦНАПів Кам’янського. Так як у нас багато проблем. Багато недопрацьованих моментів».


Любов Холоденко, голова Вербківської об’єднаної громади: «Як перші кроки, ми вважаємо, що це необхідно. Звичайно, зрівнювати село і місто неможливо. Але, я вважаю, що потрібно старатись і не відставати в якості послуг. У нас 12 сіл, які на відстані 20 кілометрів. І треба, щоб кур’єри виїжджали по місцю проживання. Люди цього чекають давно».


This text will be replaced


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление