Про нас

Телекомпанія “Приват ТВ Дніпро” – 9 канал

Телекомпанія “Приват ТВ Дніпро” (торгова марка “9 канал”) успішно працює в ефірі Дніпропетровського регіону починаючи з 1995 року.

Телекомпанія “Приват ТБ Дніпро” (зареєстрована торговельна марка

« 2+2 9 канал»)

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Телекомпанія «Приват ТБ Дніпро») успішно працює в ефірі Дніпропетровського регіону з 1995 року, офіційно зареєстрована 15 березня 1996 року.

Форма власності – недержавна.

4 липня 2019 року Нацрада оголосила конкурс на місцеве цифрове мовлення (локальні цифрові мультиплекси) в 11 населених пунктах у п’яти областях. На конкурс було виставлено 11 частот у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Харківській і Чернівецькій областях для 35 місцевих телеканалів. Конкурсні вимоги до програмної концепції передбачали саме наявність соціально важливих та інформаційних програм місцевої тематики.

На конкурс виставили 11 частот у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Харківській і Чернівецькій областях для 35 місцевих телеканалів:

Вільногірськ Дніпропетровської області – 3 канали

Дніпро – 5 каналів

Жовті Води Дніпропетровської області – 3 канали

Першотравенськ Дніпропетровської області – 3 канали

Нікополь Дніпропетровської області – 3 канали

Покровське Дніпропетровської області – 3 канали

7 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України провела конкурс на місцеве цифрове мовлення (локальні цифрові мультиплекси) в 11 населених пунктах у п’яти областях. Телекомпанія «Приват ТБ Дніпро» ( 2+2 9 канал) стала одним із 5 переможців і отримала ліцензію на мовлення у цифровому форматі. Наразі мовлення у форматі Т2 здійснюється в тестовому режимі, до моменту, коли провайдер отримає технічний дозвіл від Нацради на надання відповідної послуги.

У зоні впевненого прийому (50-100 км. від Дніпра) розташовані такі великі населені пункти: м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Новомосковськ, м. Синельникове та райони: Дніпропетровський, Криничанський, Новомосковський, Петриківський, Синельниківський, Солонянський.

Відповідно до умов ліцензії та побажань Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, 9 канал має у пріоритеті виробництво і трансляцію власного контенту з акцентом на місцеві новини, місцевих героїв, місцеві ініціативи, популяризацію Дніпропетровщини, її туристичних об’єктів, економіки, культури, висвітлення регіональних проблем. Створення Local TB, насичення ефіру – це мета творчого колективу каналу, основа редакційної політики «Приват ТБ Дніпро».

Діджитал-платформи каналу теж розвиваються відповідно до цих задач: розповісти людям про життя їхнього регіону, міста, селища, району, вулиці і двору. Продемонструвати цінність місцевих ініціатив і важливість місцевість проблем. Канал має сторінки в Instagram (акцент на бекстейдж і внутрішнє життя команди, курйози, цікаві кадри і знайомство з персоналіями), FB: https://www.facebook.com/DNIPROchannel9, відеохостинг: https://www.youtube.com/user/9CHANNELCOM

Обличчям інформаційного мовлення можна назвати програму «Новини 9 каналу». Оперативно зняті сюжети, об’єктивна інформація, актуальні теми, авторська подача – риси «обличчя» служби інформації. Більшість її співробітників – професіонали, які мають солідний стаж роботи. Останнім часом колектив поповнився талановитою молоддю. Кілька років тому ми зробили ще один крок до створення «універсальної» служби інформації. Журналісти поки ще не знімають самі, але свої репортажі монтують самостійно, поєднуючи функції репортера і режисера монтажу. Телекомпанія активно практикує роботу в прямому ефірі, інтерактивні проекти, намагається враховувати думку і побажання телеглядачів.

Телекомпанія “Приват ТБ Дніпро” є членом НАМ (Незалежної Асіоціації Телерадіомовників) http://www.nam.org.ua/

Залюбки підтримуємо благодійні та соціальні проекти ( “Ігри Героїв”), надає інформаційну підтримку Дніпропетровській команді з волейболу сидячи ( ГО “Рівні можливості”), БФ “Карітас” і “Помогаем”, ГО “Мартін”.

Є ініціатором мистецьких і просвітницьких проектів “Читаємо Шевченка”, “Антологія Української Поезії. Ліна Костенко”, “Війна та Мир”.