“Альбрехт Дюрер. Містичне та реальне”: в Музеї українського живопису відкрилась експозиція видатного митця епохи Відродження(ВІДЕО)6 октября, 2017 17:36

Виставка включає в себе оригінали самого митця і роботи його послідовників

“Альбрехт Дюрер. Містичне та реальне”. В Музеї українського живопису відкрилась експозиція одного з найяскравіших представників німецького Ренесансу. Дюрер відомий своїми графічними роботами та ксилографіями. Саме ксилографічні роботи і представили в Музеї українського живопису. Виставка включає в себе оригінали самого митця і роботи його послідовників.

Проект створили спільно с Харківським художнім музеєм, який і надав картини для виставки. Організатори кажуть: переговори велись близько року.

У Дніпрі захід проводять у рамках програми Бориса Філатова “Культурна столиця”.

Всього на експозиції представили 67 картин. 26 — ксилографії Дюрера, інші — роботи його послідовників з різних століть — від 17 до 19. Всі роботи, як стверджують експерти — оригінали.

Більшість ксилографій — релігійного змісту. На них зображені сцени з життя Пресвятої Діви Марії та малі страсті Христа. Також є портрети батька Дюрера та його друзів.

Роботи німецького художника зацікавили багатьох поціновувачів мистецтва. Вони розповідають про свої враження та діляться цікавими фактами із життя митця.

Експозиція триватиме до 5 листопада.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Тарас Іванов


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление