Будівництво вільного простору у парку імені Шевченка триває — наразі там встановлюють акустичну трубу для кращого звуку(ВІДЕО)1 июня, 2017 18:24

“Сцена” або “стейдж” буде існувати 99 днів для потреб кожного, хто захоче провести там який мистецький чи освітній захід, або просто влаштувати свято для себе та друзів

Вільний простір скоро стане доступним. Будівництво “Сцени” не припиняється. Важливою частиною проекту є акустична труба, яка дозволить посилити звук без використання багатьох технічних засобів. Саме її зараз монтують на локації. Більш детально про нинішній етап будівництва розповів польський архітектор Томек Швєтлік — один із авторів проекту.

Томек Швєтлік, архітектор: «Ми закінчили монтувати головну структуру і зафіксували її. В той же час в цеху ми готуємо кілька елементів для цієї конструкції. Це буде акустична труба — велика споруда, облямована фанерою. Вона буде створювати акустичний фон для івентів. Ми плануємо закінчити будівництво через тиждень. Є ще кілька задач, які треба виконати, і я думаю, що ми впораємось вчасно”.

Будують «Сцену» не лише професіонали, а і волонтери. Один із них — Олексій, проживає в Ізраїлі, але вже вдруге прибуває до Дніпра, щоб допомогти з фестивалем «Конструкція», а цього разу — і з будівництвом.

Олексій Друбич, волонтер: «Я просто решил помочь городу, чтобы у него появилась новая площадка. Свободная, для людей, чтобы они могли приходить, участвовать, делать что-то свое».

«Сцена» є не просто вільним художнім простором — це одніа з локацій фестивалю аудіо-візуального мистецтва «Конструкція». Саме на честь фесту 3 червня на «Сцені» відбудеться пікнік, який зможуть відвідати всі бажаючі.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Макс Бодріченко


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

 1. #1
  22:01 - 2 июня, 2017
  Ольга Є-data

  Команда «Є-Data» запрошує на регіональні тренінги по відкритим даним.

  Чому і кому треба на них йти?

  Відповідно до закону України «Про відкритість використання публічних коштів», у 2015 році було створено портал e-data.gov.ua. Казначейський модуль сайту працює вже на 100%. Отже кожного дня будь-хто без будь-яких перешкод може подивитися державні платежі щодо використання бюджетних коштів.
  Наразі e-data.gov.ua — найбільша відкрита офіційна база даних в Україні у сфері публічних фінансів, яка містить понад 50,5 млн. трансакцій на загальну суму більш ніж 3,2 трлн. грн. та 17 млн. договорів, актів і звітів.
  Іншими словами громадськість отримала безпрецедентний доступ до інформації про державні витрати, а отже можливість контролю за фінансовими діями урядовців. Провідні українські журналісти вже користуються e-data.gov.ua для виявлення, та розслідування фактів корупції.
  Для того, щоб активізувати цей процес по всій країні, команда «Є-Data» розпочала серію регіональних тренінгів. Позаду вже семінари в Рівне, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Кропивницькому, Ужгороді. У червні «Є-Data» завітає до Дніпра, Чернівців, Івано-Франківська, Херсона, Миколаєва, Дрогобича, у липні Полтава, Суми, Харків, Одесса
  У програмі семінарів:
  1. Що таке відкриті дані.
  2. Ситуація з opendata в світі та Україні. Як нашій країні вдалося піднятися до 24 місця за рівнем розвитку відкритих даних GlobalOpenDataIndex.
  3. Які існують e-інструменти контроля за владою (портал e-data.gov.ua, «Пошуково-аналітична система 007», Телеграм-Бот 007 та ін..), та як ними користуватися.
  4. Розгляд кейсів — журналістських розслідувань, що відбулися за допомогою відкритих даних.
  5. Презентація четвертого «Регулярного національного конкурсу журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-Розслідування», та другого е-Хакатону, що відбудеться в рамках конкурсу.

  До семінарів запрошуються журналісти та громадські активісти. Участь безкоштовна.
  Розклад семінарів:

  м. Дніпро 6 червня о 17:00 за адресою пр. Дмитра Яворницького, 17
  Для реєстрації на тренінг необхідно заповнити форму: https://goo.gl/A9EqER

  Партнери: Міжнародний фонд «Відродження»