«Через війну: погляд волонтера” — у Дніпрі презентували книгу фоторепортера Дмитра Муравського(ВІДЕО)6 октября, 2017 14:33

У залі Дніпропетровської ОДА можна було поспілкуватися із самим фотографом, а також з бійцями Української добровольчої армії

Фотовиставку одного з найвідоміших українських військових фоторепортерів Дмитра Муравського представили в рамках презентації його книги “Через війну: погляд волонтера”. Книга містить три сотні світлин, що зображають три роки війни на сході України та події Євромайдану. Дніпро — четверте місто України, де її презентували.

Дмитро Муравський, військовий фоторепортер: «За каждой фотографией есть какие-то человеческие судьбы, есть какие-то события, есть какие-то последствия этих событий. В книге многие фотографии имеют сопроводительные надписи, рассказы небольшие, какие-то комментарии, которые позволяют открыть то, что в кадр не поместилось».

На зустріч із фотографом завітали бійці Української добровольчої армії, які є героями багатьох світлин.

Максим Швець, командир навчального центру Української добровольчої армії: «Бачу на світлинах дуже багато є моїх побратимів, моїх друзів, з якими я пліч о пліч був у багатьох місцях. І дуже радує те, що про війну розказують таким шляхом. Тобто, ми повинні про це говорити відверто, що російська агресія досі є, вона продовжується. І методом фотографії, мистецтва, тому що мистецтво покликане розказувати про дійсність, яка нас оточує».

Присутні також побачили документальний фільм про те, як створювалася книга та які події вона висвітлює.

Юрій Голик радник голови ОДА: «Мы находимся за 250 километров от военных действий. Многие, может быть, не до конца понимают что там происходит. Там происходит борьба за независимость Украины, там происходит настоящая война с Российской Федерацией. Она обязательно закончится нашей победой. Над Луганской и Донецкой облгосадминистрацией тоже будет развеваться украинский флаг. Но вот такие встречи, они показывают какой ценой нам эта победа даётся, и какую цену страна платит за свою независимость».

Автор — Георгій Марков

Камера — Олександр Вернігоров


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление