Четверо поранених правоохоронців у лікарнях Дніпра, один із них у стабільно тяжкому стані (КОМЕНТАР)6 ноября, 2017 18:37

наймолодший — 23-річний Гамід Расулзаде

 

5 листопада близько 1 години ночі трьох поранених поліцейських доставили до міської лікарні №6. У всіх — баротравма через вибух двох гранат у закритому приміщенні. Найстаршому і найтяжчому — 43 роки. Він отримав поранення гомілки, кістка значно роздроблена та ушкодження тонкого кішківника. Наразі стан постраждалого тяжкий, але ситуація керована і стабілізована — обидва ушкодження прооперовані, правоохоронець притомний, все пам’ятає. Двом інших пораненим — 23 і 25 років.

Наймолодший з поранених — Гамід Расулзаде, йому 23 роки, і це саме він дивом не втратив око — обличчя ушкодили численні осколки, але всеі рани, кажуть, лікарі, з часом загояться. В поліції — другий рік, він є оперуповноваженим Самарського районного відділення поліції. Гамід чергував проти 5 листопада і разом з колегами виїхав за викликом на Немировича-Данченка, 46. Правоохоронець був у бронежилеті і каже — саме це, мабуть, і врятувало. Такого спротиву від квартирних крадіїв, каже, не чекав, але був готовий до всього, мовляв, така робота. Його досвід підказує: поведінка для звичайних “домушників” нетипова, надто добре вони були озброєні. Наразі воліє швидше відновитися та повернутися на службу. Біля дверей підозрілої квартири, розповідає Гамід, поліцейських разом із ним було четверо, що відбувалося, пам’ятає добре — до того моменту, поки від контузії все не попливло перед очима.

Поранених правоохронців — п’ятеро, один із них відбувся подряпинами і не потребує медичної допомоги в стаціонарі. Решта четверо, нагадаю, ушпиталені — в шосту лікарню та в обласну імені Мечникова. Вони отримають матеріальну допомогу від мерії — по 40 тисяч гривень кожний. Розпорядження міського голови, який зараз перебуває з робочим візитом у Японії, оприлюднив його заступник — Олександр Санжара.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление