Дмитро Ярош отимав от облради Дніпра статус учасника бойових дій ( відео)14 июля, 2017 21:59

і разом з ним — іще 83 українські добровольці

Своєрідна служба спасіння, на кшталт американської “911” з’явиться на Дніпропетровщині. Вона прийматиме дзвінки лише до правоохоронців — пожежна та медична допомога за цим номером не надаватимуться. На облаштування центру оперативного реагування облрада виділила 13 мільйонів гривень. Рішення ухвалили 14 липня на 9 сесії сьомого скликання. Які ще важливі питання обговорювали — в сюжеті Юлії Красовської.

 Чотирнадцяте липня, дванадцята година дня. Біля будівлі Дніпропетровської облради — масштабний мітинг. Чотири сотні активістів Правого сектора, Народного корпусу, “Айдару”, а також волонтери і АТОвці вимагають винести на порядок денний дев’ятої сесії три надважливі для них питання.

Родіон Кудряшов, громадський активіст

“Це першочергова амністія добровольцям, яка вже була підписана Президентом України у 2016 році. І зараз цей законопроект лежить на столі у Президента, формально, і Президент нічого не діє, порушуючи усі норми Конституції України. Друге питання — це продовження мораторію на землю.”

Більшість військових наразі чекають своєї черги на отримання землі. Можлива відміна мораторію у 2018 році загрожує тим, що обіцяні АТОвцям сільськогосподарські угіддя розкуплять заможні підприємці. Третя вимога мітингуючих — не менш провокаційна.

 Родіон Кудряшов, громадський активіст

“Лист Президенту для виробки дієвого механізму щодо виводу російського капіталу з української території. Російський капітал, який перебуває на українській території вертається нам назад кулями, мінами і смертями наших солдат.”

Мітингувальники склали звернення до Президента. Свого домоглися — обласна рада надішле його адресатові.

Ще одним рішенням депутати надали черговій групі добровольців статус учасника бойових дій.

 Мгер Куюмчян, заступник голови Дніпропетровської обласної ради

“Ми сьогодні прийняли 84 таких прізвища. Також хотілося б зазначити, що серед цих добровольців є прізвище Ярош. І це саме Дмитро Анатолійович Ярош, який теж сьогодні як житель нашої області був признаний Дніпропетровською обласною радою бійцем-добровольцем.”

Останнім часом обласний бюджет збагатився на більшу суму, ніж розраховували. Тож рада одностайно прийняла рішення щодо розподілу “зайвих” мільйонів. А їх виявилось майже 422.

 Святослав Олійник, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради

“Гроші, які надходять від перевиконання, розподіляються на продовження розбудови соціальної інфраструктури. Це, передусім, заклади освіти, дитячого виховання, спортивні об’єкти і будівництво місцевих доріг.”

На капітальний ремонт доріг виділили 60 відсотків коштів. Ще понад 11 мільйонів піде на довгоочікувані академічні надбавки працівникам культури, 23 мільйони — на закупівлю нового медичного обладнання у лікарні. Також по півтора мільйони гривень отримають Театр опери та балету і Академія музики імені Глінки. За ці кошти заклади мають зробити капітальний ремонт фасадів.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление