Дніпропетровські школярі мріють виграти гроші на кібер-протез для однокласниці,аби допомогти їй стати олімпійською чемпіонкою з плавання (ВИДЕО)14 ноября, 2013 19:33

Учні вирішили брати участь у конкурсі мрій від ПриватБанку.

Фантастика з кінофільмів стає реальністю. В ужитку з’являються кіберпротези, які здатні практично замінити руку людини. Про це дізнались школярі та поставили мету подарувати такий своїй однокласниці. Користувачі інтернету у захваті — важко навіть повірити, що це не фільм. У ролику людина з протезом руки живе повноцінним життям: може готувати, вигулювати собаку та навіть зав’язувати шнурки.

Промо-ролики побачив один з учнів 10 класу 55-ї школи. І вони захотіли, щоб такий був у їхньої однокласниці — неодноразової призерки всеукраїнських змагань з плавання для людей з обмеженими можливостями. Не зупинила дитячої мрії висока ціна протезу — учні вирішили брати участь у конкурсі мрій від ПриватБанку.

«Кто-то узнал, что есть такой протез, у которого даже движутся пальчики. Ребята решили, посоветовались с ней, посоветовались с родителями ее — те дали согласие. Мы зарегистрировали мечту на сайте», — розповідає Лариса Калугіна, директор школи №55.

Для перемоги школярам потрібна велика підтримка інтернет-спільноти — тут усе вирішують “лайки”. Аби їх зібрати якомога більше об’єдналася вся школа.

«Это не только наш класс сплотился — сплотилась вся школа. Все в социальных сетях начали все это репостить. В общем, набралось много лайков буквально за один день», — каже Анастасія, однокласниця спортсменки.

Однокласники в успіху не сумніваються. Навіть якщо грошей не вистачить, Іванна Редька все одно досягне своєї мрії — стане олімпійською чемпіонкою. Для Іванни така ініціатива стала несподіванкою та спочатку навіть засмутила. Зараз каже, що спільна мета дуже згуртувала їхній колектив.

«У нас очень дружный класс, особенно эта акция изменила на самом деле жизнь нашего класса. Мы стали очень дружными и поддерживаем друг-друга», — каже Іванна Редька.

 Автор — Сергій Філіпов

Камера — Олександр Вернигоров


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление