Голосування за найкращий проект «Бюджету участі» триває (ВІДЕО)19 мая, 2017 17:06

Відібрані проекти, які мають покращити наше повсякденне життя, очікують завершення голосування

Бюджет участі надає можливість кожному жителю впливати на розподіл коштів місцевого бюджету. Для цього створюють спеціальні проекти, які мають покращити місцеву інфраструктуру. А потім за них голосують городяни.

Актуальною у місті, наприклад, є проблема соціалізації людей з обмеженими можливостями. Через втрату Криму, люди з особливими потребами в санаторіях відпочивати поки що не можуть. Паралімпієць Антон Коль заснував проект — створення парку відпочинку, де можна було б не тільки відпочити на природі з друзями, але щоб цей парк був адаптований для інвалідів.

Антон Коль или Дмитрий Жарый: «Сейчас у нас военные действия и люди, которые оттуда возвращаются — они также становятся инвалидами и им нужно как-то адаптироваться в этой среде. Данный парк, который мы хотим создать, это не просто зона отдыха, там также будут промышленные подъемы на колясках, чтобы можно было адаптироваться человеку с коляской, чтобы не просто столкнуться к бордюру и не знать что делать”.


Низький рівень знань доброї половини мешканців Дніпра про історію, культуру та туристичні місця міста підштовхнув талановитих дніпровських інженерів-кібернетиків започаткували проект єдиного інформаційного центру, який допоможе туристам легко знаходити і знайомитися з головними пам’ятками нашого міста.

Антон Стріков: «Это интернет-платформа, где будет собрана интерактивная карта, виртуальные маршруты 360, в которых можно просмотреть и в очках виртуальной реальности, и просто с телефона вокруг себя посмотреть. Также будет собрана вся интересная информация о городе, о его достопримечательностях, и важные такие пункты, скажем, те же полиция, скорая, куда можно обратиться туристу”.


У Дніпрі багата культурна спадщина. Рік тому не стало видатного українського митця  Володимира Скуратовського, який зробив значний внесок у розвиток дніпровської музичної культури. У музичній школі № 6 з’явився проект, мета якого — створення музею пам’яті українського митця не тільки для його сучасників, але й для майбутніх поколінь.

 Ольга Скуратовська, дружина: “Экспозицию мы придумали организовать в виде древа, в котором крона будет символизировать его разнообразный талант, его универсальную деятельность. Сам этот уголок будет тем местом, где будет продолжаться общение с выдающимся человеком. Можно будет посидеть в тени дерева и послушать музыку в наушниках, можно будет почитать стихи, можно будет выбрать себе на удачу какой-то афоризм Владимира Ильича”.

Голосувати можна, не виходячи з дому, через офіційний сайт проекту бюджету участі та через інтернет банкінг.

“Ми зараз знаходимось у міській центральній бібліотеці. Це одна з тринадцятьох міських бібліотек, де можна проголосувати за проекти участі у режимі офлайн і ми зараз це зробимо”.

Голосування триватиме до 24 травня. Реалізація проектів-переможців розпочнеться з серпня.

Автор — Стас Коновалов

Камера — Макс Бодриченко, Дмитро Большак


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление