Гра в велику політику: в Дніпрі розпочався «Єврофорум 2017″(КОМЕНТАР)19 мая, 2017 16:55

Протягом двох днів студенти вишів та фахівці з Франції та Бельгії обговорюватимуть важливі аспекти євроінтеграції, зокрема, — прийняття безвізу

В рамках заходу представники різних освітніх організацій розкажуть про діяльність стипендіальних програм для навчання в країнах ЄС. В числі програм — «Еразмус», «Коледж  Європи» та програма Фонду Конрада Аденауера. Студентам повідомлять і про механізм прийняття рішень в органах ЄС. Щоб нові знання не забулись, організатори проведуть гру-симуляцію. В ході гри студенти перевтіляться в глав країн-учасниць Євросоюзу та проведуть переговори накшталт брюссельських.

Балаш Гімеші, президент асоціації “Нова Європа”: «Я президент асоціації “Нова Європа”. Вона знаходиться в Парижі. Її діяльність зосереджена на розповсюдженні знань про Європу для студентів та молоді з різних країн. Сьогодні ми разом з Коледжем Європи та іншими організаціями проведемо освітній форум”.

Ганна Базіло, представниця асоціації випускників Коледжу Європи: «Європейський Союз має дуже унікальну систему функціонування своєї політики і так називаємо процес прийняття рішень в ЄС. Ми хотіли більше розказати українській молоді про те, як же відбувається процес прийняття рішень в Європейському Союзі, зокрема, ми вирішили взяти дуже вчасну і чутливу тему, як прийняття безвізового режиму для України”.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление