Губернатор Дніпропетровської області скликає всіх на розминку — в регіоні проведуть Єдиний день ранкової зарядки6 сентября, 2013 21:54

13 вересня о 8.15 на зарядку вийдуть учні загальноосвітніх шкіл, училищ,технікумів.

Губернатор Дмитро Колєсніков також закликав до участі у ранковій зарядці на центральних площах міст та сіл всіх бажаючих мешканців. Про це повідомив директор департаменту фізичної культури, спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації Олександр Пшеничников, передає прес-служба ОДА.

Єдиний день ранкової зарядки пройде в нашій області напередодні Дня фізкультури і спорту, який відзначається 14 вересня.

У Дніпропетровську на Фестивальному причалі усі бажаючи зможуть приєднатися до ранкової зарядки за участі провідних спортсменів регіону, студентів Дніпропетровського державного інституту фізичної культури та спорту, вихованців Вищої школи спортивної майстерності. На зарядці будуть присутні Олімпійська чемпіонка-2012 з греблі Яна Дементьєва та віце-чемпіонка Олімпіади-1996 Діна Міфтахутдінова. Зарядка на Фестивальному причалі транслюватиметься в прямому ефірі Дніпропетровського державного телеканалу.


Новости футбола, баскетбола, формулы-1, хоккея и др
online-allsports.com.ua
Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление