Концерт з презентації диску пісень, народжених в АТО, покажуть у прямому ефірі28 сентября, 2017 14:06

Він відбудеться вже завтра, 29 вересня, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко

«Вже завтра – презентація диску з композиціями лауреатів всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Зал, де проходитиме концерт, вміщує понад дві тисячі людей. Проте запрошення на нього закінчилися ще минулого тижня. Організуємо онлайн-трансляцію, щоб усі бажаючі змогли послухати талановитих бійців та українських зірок — гурти «Скрябін» та «Іспанія», — розповів Валентин Резніченко.

35

Презентація розпочнеться о 19:00. На сцену київського концерт-холу вийдуть АТОвці-учасники фестивалю. Зокрема, кілька пісень виконає гурт«TRIL» і її соліст, військовий Юрій Сусло. В цьому році хлопці зняли свій перший кліп на пісню «Попіл» і вже зараз працюють над другим відео.

На концерті прозвучить й пісня «Він виходив з-під Іловайська», яка практично стала народною. Її співають багато АТОвців та волонтерів, та мало хто з них знає авторів цієї композиції – гурт «Patriot music ua». Хлопці ніколи не виходили на велику сцену, а лише записували свої композиції на аудіо. Вперше перед численною аудиторією вони виступатимуть на презентації  диску «Пісень, народжених в АТО».

Другий диск фронтових композицій почали записувати одразу після завершення цьогорічного всеукраїнського фесту «Пісні, народжені в АТО», який навесні організували ДніпроОДА та обласна асоціація воїнів АТО. До збірки увійшли 76 пісень талановитих бійців, тираж – 5 тисяч екземплярів.

Всі, хто не потрапить на презентацію збірки, може подивитися її у прямому ефірі тут.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление