Лихоманка Ебола, як й інші особливо небезпечні вірусні захворювання, Дніпропетровську не страшні (ВІДЕО)6 ноября, 2014 18:51

Працівники санепідслужби, разом з медиками, відпрацювали схему зустрічі пасажирів, хворих на особливо небезпечні вірусні захворювання.

Ще у повітрі, на борту літака з Борисполя, пасажирка ніби-то відчула перші симптоми нездужання — підвищення температури та погане самопочуття. Враховуючи епідемічну ситуацію, по прибутті потенційно хвора проходить перевірку тепловізором. Взагалі термометрія є обов’язковою для рейсів, що можуть бути потенційно небезпечними.

Этот тепловизор работает на принципе бесконтактном. Мы не вторгаемся в личное пространство человека и общаемся лично с ним”, каже Олег Гладкий, головний спеціаліст епід.відділу обласного управління СЕС.

Після додаткового опитування, лікар санітарно-карантинного пункту визиває медсанчастину для подальшого діагностування хвороби та транспортування хворої до спецлабораторії. Усі спеціалісти забезпечені спецкостюмами для власного захисту, бо ж статистика невтішна — з 10 тисяч хворих на лихоманку Ебола, 500 складають медпрацівники.

“Цель наших мероприятий, которые проводятся сегодня — это отработка, слаженная работа между лечебной сетью, между СЭС и пациентом, который прибывает на территорию Днепропетровской области. Наша взаимная работа, эффективная и слаженная”, — розповідає Андрій Кондратьєв, головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області.

Далі карета “швидкої” прямує до лікарні, де, тим часом, вже розгортають шпиталь. Машина дістається медичного закладу через окремі ворота, аби не контактувати з іншими автомобілями. Потім на неї очікує термообробка. Хвору ж на особливо небезпечний вірус зустрічають епідеміологи, що візьмуться за її подальше лікування.

Был отобран материал, направлен в Одессу на экспертизу…”, повідомляє Людмила Тимофеєва, головний лікар міської лікарні №21.


This text will be replaced

Автор — Анна-Ліза Мельниченко

Камера — Максим Бодріченко


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление