Липові газівники нападають на пенсіонерів, будьте обережні! (відео)28 сентября, 2017 19:13

несіонеру з Тернівки погрожували відрізати вуха і втопити у ванні, якщо не знайдуть грошей у квартирі

Замість ремонту газової плити – катування. На Дніпропетровщині двоє рецидивістів, під виглядом працівників газового господарства, напали на оселю самотнього пенсіонера. Жертві обіцяли повідрізати вуха та втопити у ванній. Що стало здобиччю зловмисників та як їх вполювали? Подробиці зухвалого злочину в репортажі Артура Терещенка.

Той ранок, коли його ледь не вбили, 83-річний мешканець Тернівки Андрій Федорович пам*ятає до дрібниць. Усе почалося з того, що в двері самотнього пенсіонера, постукали двоє чоловіків. Незнайомці назвалися працівниками газового господарства і не гаяли часу на балачки — вдерлися до квартири дідуся.

АНДРІЙ ФЕДОРОВИЧ – ПОСТРАЖДАЛИЙ 

«Открываю двери, вот, он. Я рып, шо такое? Говорыть, форсунки чистить и сразу заходит и меня толкает на кухню вот туда

Вдаривши пенсіонера рукою по голові, один із нападників витягнув ножа і пообіцяв відрізати жертві вуха, а потім ….перерізати горло.

АНДРІЙ ФЕДОРОВИЧ – ПОСТРАЖДАЛИЙ

«Где деньги, шас зарэжу! Я говорю нету. Если найду зарежу! Я говорю, ищи, их нету. Не ищи говорю кота в темной комнате

Розлючені такою поведінкою господаря, бандити пообіцяли його розчленувати. Згодом заштовхали пенсіонера у ванну кімнату і почали нишпорити по квартирі. Грошей так і не знайшли, тож здобиччю псевдо-газовиків став лише телевізор. При спробі продати награбоване, кримінальників затримали біля одного з ломбардів міста.

ОЛЕКСАНДР ІЛЮЩЕНКО – ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ТЕРНІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

«Указанные лица оказались неоднократно ранее судимые лица, это 70-го года рождения. Данное лицо на свободе пробыло менее суток, так как перед этим отбывал наказание за аналогичные преступления. Второе лицо также ранее судимое 91-го года рождения»

Як не стати жертвою псевдо-газовиків? На підприємстві «Дніпропетровськгаз» нагадують:

працівники аварійних бригад виконують свої роботи виключно в спецодязі й мають при собі службові посвідчення. А про будь-які профілактичні роботи мешканців попереджають надрукованими оголошеннями за два тижні до початку робіт.

ВІКТОРІЯ ТИМКОВА – ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»

«В любой момент жители могут позвонить на телефон 104 и узнать конкретно, вплоть до фамилии, выполняются работы и какие работы и кто их производит»

До кінця слідства кримінальний дует проведе у СІЗО. За розбійний напад на самотнього пенсіонера рецидивістам загрожує до 12 років тюрми. Артур Терещенко, Олександр Самсонов новини 9-го каналу.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление