Мер Дніпра Борис Філатов подав у суд на Катерину Збарську (ВІДЕО)7 ноября, 2016 20:58

депутатку міської ради від Громадської Сили

 

Мер Дніпра боїться за своє життя: з приводу цього подав заяву до правоохоронних органів. Надання завідомо неправдивих свідчень карається законом, тож ми не можемо підозрювати перебільшень з боку міського голови. Отже, що саме Борис Філатов сприймає як, цитую матеріали суду, «реальну погрозу життю та наміри фізичної розправи»?

Загроза міському голові Дніпра походить від депутатки Дніпровської міськради Катерина Збарської. Саме на неї написана скарга. Суд розглянув звернення мера в рекордно короткий термін: за добу в оселі пані Катерини був наряд правоохоронців з обшуком.

У рішенні суду, яке надали для проведення обшуку, все написано ясно: неодноразові погрози у бік мера та його родини, образи, що принижують його честь і гідність.

Потерпілий — Борис Філатов — наводить і конкретний приклад: світлину з гвинтівкою у соціальній мережі. «Ти до останнього, та на тебе вистачить і одного» — ось погроза, через яку суд вирішив про необхідність обшуків у квартирі та автівці депутатки та вдома у її батька. Чому Борис Філатов сприйняв цю фразу на свій рахунок стає зрозуміло з його власного запису у Фейсбук: «Послушайте меня, мрази. Идите на х… Я буду с вами , тварями, воевать до последнего патрона». У звернені до правоохоронців він означив цей посул як «позицію щодо політичної діяльності опозиційних депутатів».

Особиста зброя має всі належні дозволи та зберігається у сейфі. Наразі її вилучили у рамках розслідування. Світлину, за словами Катерини, зроблено давно – просто зараз вона здалася доречною. Сам міський голова свої побоювання не коментує — лишив країну з робочих питань. Ми звернулися до юриста – з приводу цієї ситуації та взагалі стосовно погроз або чогось подібного в соціальних мережах. Складу злочину у наведених прикладах фахівець не бачить.

До того ж зазначає: коли склад злочину є, призначенню обшуку передує кропіткий процес зі з’ясовування фактів. Допит обвинувачуваного. Доведення, що саме він робив, наприклад, запис. Все це займає час – а тут постановау винесли за добу. Крім того, образи чи погрози в мережі Інтернет взагалі складно довести. І законодавчо відповідальність за подібне несе власник інтернет-простору, де розміщено інформацію. Сайту, соцмержі тощо. Також додамо, що цього року кримінальних проваджень за ознаками частини першої статті 350 по області зафіксовано ще три, два з них — закриті за відсутністю доказів. Слідство з третього ще триває.

 


Loading...

Оставить комментарий


3 комментария
Включить автообновление

 1. #3
  16:56 - 23 мая, 2017
  Калина

  Чого хоче Збарська? Шастає по всіх сайтах, виконує вказівки Габібуліна. Не розуміє, що їй до Філатова як до Києва рачки! А ми підтримуємо мера !


 2. #2
  17:35 - 29 ноября, 2016
  Аноним

  За осклбление мишы её вообще не приглашать ни на какие-либо шоу по телевидению это её надо проверить на наркоту, дура!!


 3. #1
  19:08 - 28 ноября, 2016
  Правда

  Давно пора! Она на всех сайтах поливает мэра грязью. Ее надо депортировать в Махачкалу!