Міжнародний економічний форум у Дніпрі збере сотню експертів з усього світу26 сентября, 2017 14:00

повідомив Валентин Резніченко

На масштабному економічному форумі, який організовує ДніпроОДА, збереться сотня українських та міжнародних експертів. За словами очільника області Валентина Резніченка, приїдуть представники бізнесу, керівники банків, економісти, інвестори з майже 20 країн світу.

«У листопаді в Дніпрі пройде масштабний економічний форум. На нього запросили як українських, так і міжнародних  експертів – бізнесменів, банкірів, інвесторів. Плануємо, що приїдуть гості із Німеччини, США, Китаю, Японії, Австралії, Франції, Нідерландів – загалом, із майже 20 країн. Вони дізнаються про інвестиційний потенціал області, поділяться власним досвідом та розкажуть, як стати «своїм» на світовому ринку. А ще учасники зустрічі зможуть зав’язати нові ділові контакти», — розповів Валентин Резніченко.

Тематика форуму базується на принципі чотирьох «і» — інвестиції, інновації, інтелект, інтеграція. Спікери розповідатимуть про реформи та інновації, які вже втілили на Дніпропетровщині, інвестиційний потенціал регіону, вихід на нові ринки збуту. Загалом протягом двох днів відбудеться три десятки зустрічей: дискусій, тренінгів, презентацій, ділових ланчів.

Форум відбуватиметься 16-17 листопада. Вхід безкоштовний, реєстрація на участь розпочнеться у жовтні.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление