На Дніпропетровщині СБУ попередила спробу контрабандного переміщення колекції коштовних орденів та медалей (КОМЕНТАР)26 февраля, 2015 16:35

Загальна кількість вилученого — 141 предмет.

 У Дніпропетровському аеропорту співробітники СБУ попередили спробу вивезення з України колекції коштовних орденів та медалей. Контрабандистом виявився іноземець, який з ручною поклажею планував вилетіти авіарейсом за кордон. Під час проходження зони спрощеного митного контролю, у його багажі правоохоронці виявили велику кількість фалеристичної продукції — орденів, медалей, посвідчень та орденських книжок. Загальна кількість вилученого краму склала 141 предмет.

«Жодних документів, які б давали право на переміщення через державний кордон культурних цінностей, іноземець не надав. За попередніми висновками експертів, орієнтовна вартість затриманої контрабанди становить понад 50 тисяч доларів США. Слідчими УСБУ у Дніпропетровській області розпочато кримінальне провадження,  тривають слідчі дії», — розповідає Ігор Воловик, керівник прес-групи УСБУ в Дніпропетровській області.


This text will be replaced


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление